Eski sevgilimin en yakın arkadaşı...

Bugün arkadaşlarımla beraber sinemaya gittik eski sevgilimin en yakın erkek arkadaşı da ordaydı ben film arasında su almaya gittim ve oradaki bi kaç kişi bana asılmaya kalktı . eski sevgilimin en yakın arkadaşı sanki benim sevgilimmiş gibi geldi ve oradakilerle tartıştı bu yaptığı hareket kendisi için miydi yoksa yeni ayrıldığım en yakın arkadaşı için mi?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kimse için değil insanlık adına yapmış.durup seyir mi etseydi yavşakları.fazla kurcalama.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu orada arkadaşın olan her erkek yapar illa ki bir şey aramamalısın ama belli de olmaz. Bu arada erkek sıfatının hakkını veren erkeklerden bahsediyorum :)

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşın - en azından seni tanıyan biri- sen kötü bir durumdayken sana yardımcı olmuş, olay bu, sen gitmiş öküz altında buzağa arıyorsun ...

0|0
    0|0
  • Bence dogru olanı yapmıs yani ben olsam annelerının kulaklarını cınlatırdım :D

0|0
    0|0
  • ıkı farklı konuda olabilri senden hoşlanmışda olabilir yada erkeklıgın getirmiş oldugu bir içgüdüde olabilir

0|0
    0|0
  • Tam bir centilmenmiş eleman. Helal olsun.

0|0
    0|0
  • enteresan. gıbı gorunuyor.

0|0
    0|0
  • Bunu bilmek için eski sevgilinle nasıldın ve nasıl ayrıldın bunu bilmek gerekir.

0|0
    0|0
  • o cocuk sana sırılsıklam asık.hadi iisin yine

0|0
    0|0
  • çok ilginç

0|0
    0|0
  • senin için bnce...

0|0
    0|0
  • arkadaşı için yapmıştır

0|0
    0|0
  • Eskiden kalmış koruma psikolojisi. ama hala seni istiyor belli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşı içindi tabi ki helal olsun çocuğa.. "kötü bir niyet asla sezmedim ben"

0|0
    0|0
  • Arkadaşı içindir.

0|0
    0|0
  • arkadaşı olduğu için başka sebep yok.

olmasın yani, ne kadar itici. -_-

0|0
    0|1
Yükleniyor...