Az pismis yumurta kilo yapar mi?

Kilo vermem lazim. Sagliksiz besleniyorum. Saglikli besinleri ana ogun olarak degil ara ogun olarak tuketiyorum. Ara ogunlerde yumurta filan yesem kilo yapar mi? Gunde dort bes tane mesela?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Yumurtanın sarısını yeme

0|0
    0|0
    • Az pismis halde sarisi cok guzel ama :D

• Yumurtanin beyazi 16 kalori, sarisi 54 kalori civari

• sarısını yemicekte benimi yicek ye kardeşim yeee ondada protein var :d ama 2 den fazla yeme

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Günde 10 tane yumurta yediğimi bilirim sadece beyazı olarak. Yav arkadaşlar yazmaktan bıktım kilo almak günlük kalori kotanı doldurmanla alakalı sen bütün gün baklava bile yesen alman gereken kaloriyi aşmıyorsan kilo verirsin he nolur sağlıksız beslenmiş olursun. Ayrıca az pişmiş ya da çok pişmiş olması ne alaka pişirmen kalori miktarını düşürmezki.

0|0
    0|0
    • Uslubuna dikkat et bu nedir ya adam gibi bir sey soruyoruz surda

• Yav arkadaslar yazmaktan biktim da bidi bidi. Neyse eyvallah

• Yav alınma l*n tamam kusura bakma.

• Zayıflamak istiyorsan %100 etkili çözüm 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

0|0
    0|0
  • Yaoar

0|0
    0|0
  • yapmazzz

0|0
    0|0
  • yapar

0|0
    0|0
  • Yumurta suda hic bir sey yapmaz tavada felansa yapismasin diye cok az yag kullan oh mis 👍

0|0
    0|0
    • Teflonda pisiririm yagsiz. Yag kullanmiyorum ben

Yükleniyor...