Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim

iyi akşamlar size bir sorum olucaktı şimdi benim sevgilim gayet kibar konuşuyor benim yanımda ama bişeye sinirlenince o sırada ağzından küfür çıkıyor bende sinirden normaldir diyorum bazen bende bişeye sinirlenince küfür ederim herneyse şimdi onun en yakın arkadaşının kardeşim dediği kişinin twetter adresine baktım bütün bir sayfa ona küfür etmiş buna küfür etmiş. acaba benimsevgilimde ben yokken böyle birimidir? her iki lafından birinin küfür olduğu kişilerden nefret ederim bunu nasıl anlayabilirim ki? ben yanındayken çok kibar

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• derdin yok kendine dert arıyorsun sen. sana ne adamın ettiği küfürden sana mi ediyor sanki?

0|0
    0|0
  • erkekler genelde küfür eder ama aşırıysa bir şey var demektir sana karşı saygısı varsa problem yok bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tıyatrocumu o çocuk ıgrenc ya bnde nefret ederım valla şüphelı yanı yanında kıbar muhtemelen senı kaçırmamak ıcın boyledır ee dger konulardada ya sana karsı oyleyse ... bnce ıyce gözlemle sn yokken napar neder nasıl davranır ınsanlara

0|0
    0|0
    • telefonda ablasıyla falan sanane lan diye konuşuyor:S bilmiyorum anlayamadım çözemedim. bu kankasıyla kankacım nasılsın diyor konuşuyor. kişiye göre farklı muameleler galiba

• maço delıkanlıyım havaları yaa gözlemle bakalım bak bu ytıpp köpruyu gecene kdar ayıya dayı der hee evlenırsın dayak kufur canından bezdırır ortada 2 yuzluluk var ya hep kufur etsın ya hıç etmesın dımı

• yani bir garip anlayamadım çözemedim du bakalım nolucak zamanla görürüm açığını:)

• küfretsin ne olacak ki yani sana mı ediyor yok .. fazla takılma Buna üzülürsün zira etmeyeninin bulmak biraz zor...

0|0
    0|0
    • ağzı bozuk insanları hiç sevmem

Yükleniyor...