Kızlarda karın kası ne kadar surede oluşur ve protein tozu kullansam nasıl olur?

duzenli beslenip gunluk 1-2 saat fitness calışmasıyla tabi

Güncellemeler:
1,72 boyunda 56 kiloyum

0|0
3|10

Erkekler Ne Diyor 9

• Protein tozu kullanırsan kas yapayım derken yağ yaparsın, o kas yapan değil ileri düzeyde kas yapmaya yardımcı bir şeydir, zayıf biriysen tahminim 2 haftada düzenli çalışmayla iyice sıkılaşır 1 aya kaslar tam belirginleşir.

0|0
    0|0
  • protein tozu ile karın kası yapılmaz. protein tozu vücuda yağ depolar ihtiyacın yok. mekik yerinde günde 30 ila 45 dk arası koşsan daha fazla kalori harcarsın. fitness ile destekle ardından. karın bölgende ki yağları eritmelisin ki altında ki kaslar çıksın.

0|0
    0|0
  • karın kası oluşsa bile yağ tabakasının çok ince olması gerek o yüzden en zor ortaya çıkartılabilen kas türüdür. çok uğraştırıcıdır.

0|0
    0|0
  • Protein tozu niye kullanasın ki? Kullanmayı bırakınca gerekli proteini nasıl alacaksın? Bozuk peynire dönecek kasların. Yemek alışkanlığını düzenle protein tozu yerine benim tavsiyem budur, sorunun cevabı da tahminimce 6 ay sonunda hedefine yaklaşırsın.

0|1
    0|0
  • Arnold svarznegger apla mı olcan başımıza tövbeee. Dişi terminatör.

0|0
    0|0
  • Bende var sert. Yumruk tekme işlemiyo kikbokscuyum bu arada. Gerçekten kasım yokken hava aratım diye düşünüyodum da şimdi öyle düşünmüyorum çünkü kasımı kimse görmüyo ki caddede çıplak mı yğrüyelim yeani

0|0
    0|0
  • 3 ay

0|0
    0|0
  • Protein tozu 3 ay'dan sonra sağlıklı olur.
    Fakat iyi bir beslenme programın varsa yeteri kadar protein alabiliyorsan hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • karnına bakim hemen söylerim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein tozunu önerme canım düzenli olarak mekik çekersen 5-6 aya kadar görürsün ben 5 ayda yapmıştım

0|0
    0|0
    • daha sonradan sporu bırakınca sarka olabiliyomuş dişimi sıkıcam 1 ay oldu duzenli spor yapıyorum zaten

• Ben sporu bıraktım 3 ay kadar önce ama herhangi bir sarkma olmadı tamamen yapı meselesi

• ciddi anlamda fitnessla uğraşmıyosan protein kullanma karnın düzse yağ falan yoksa 1ayda çıkar

0|0
    0|0
  • Çalışmana bağlı aksatmadan yaparsan 2 ayda bile çıkar. Ben 1 yıldır pilates yapıyorum adonis six pack kötü durmayacak şekilde var eğer sabırlı degilsen fitness a devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...