Düzenli spor yapıyorum ama kusurlarım da var?

düzenli spor yapıyorum, zayıfım ve amacım hafif karın kası çıkarmak. biraz göbeğim var. fitnessa başladığımdan beri karın bölgem çok fark etti ama bazı vaZgeçemediğim yiyecekler var. örneğin çok fena Nutella bağımlısıyım, kahvaltıda bir kaç Çay kaşığı yiyorum. ama sporumu da yapıyorum. bu durum kas yapmayı çok etkiler mi acaba, olumsuz bir durum olur mu? onun dışında protein ağırlıklı besleniyorum, içki, Şerbetli tatlı vs hiç yok.. ama şu nutellaladan bir türlü vazgeçemiyorum işte iki-üç gün yemeden durmayı denedim ellerim titredi resmen sigara Bağımlıları gibi 😔 hani öyle Kaşık kaşıkta yemiyorum, bir büyük kavanoz üç haftada falan bitiyor..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• O kadarcık yemeniz sizi çok fazla etkilemeyecektir bende haftada bir kilo baklava yerim düzenli.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim, sevindim o Zaman :) hayır salonda resmen canım çıkıyor, çok çalışıyorum bir yandan da kahvaltıda öyle yiyince bütün emeğim gidiyor gibi hissediyorum ama artık öyle düşünmeyeceğim..

• mekik yerine abdominal crunch ile çalışıyorum.. 15-20 kg arası ağırlıkla yapıyorum bu hareketi

• Sen özele gelsene ben sana anlatayım her şeyi detaylı aklında çok soru işareti var senin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi kas gelişimini etkilemez. Kas gelişimi senin kasa verdiğin ağırlıklar ile gelişir. Nutella ise glikoz içerir çok fazla. Bu da yağ yakımını yavaşlatır. Şöyle ki; sen günde 900 küsür kalori alıyon. 1200kalori yakıyon. O nutella ile günlük aldığın kalori 1000e çıkıyor. Yani nutella yemeden günlük 300 kalori vücuttan giderken, nutella aldığında 200 kalori gidiyor. Bu da yağ yakımını, dolayısıyla karın kaslarının görünürlüğünü azaltır. Kas gelişimine olumsuz bir tarafı olmaz yani.

1|0
    0|0
    • anladım sonuca geç ulaşırım yani.. teşekkür ederim

• Evet. Ama 3 haftada bir kutu ise hiç korkmana gerek yok. Rica ederim :)

• Şeker yağ oranını artırır illaki ve protein ağırlıklı beslenme doğru değil dengeli beslenmek gerek

1|0
    0|0
    • Dengeli beslenip protein seviyesini kilo başına 2.5 grama kadar çıkartabiliriz.

• ben şimdi buradaki bilgilere göre ne kadar yağ alıyorum bilmiyorum yani her yemek yiyişimde aldığım Yağı hesaplamıyorum. ama şöyle Söyleyeyim örneğin yediğim Yemeğin suyunu tüketmiyorum, kuru fasülyedir, nohuttur vs onların hep tanesini yiyorum. salatayı kendime ayrı hazırlayıp bir tatlı kaşığı zeytinyağıyla yemeyi denedim ama hiç hoşlanmamıştım o yüzden salatayı herkesle ortak yiyorum, gün içinde fazla yağ tüketmemeye çalışıyorum.. kendimce doğru gidiyorum gibi geliyor bana

• Yumurtanın yağı, yarım yağlı sütun yağı, badem, zeytinyağı bunları da abartmadan yersen sorun olmaz

• geçer

0|0
    0|0
  • Kusursuz kul olmaz kusurlarınla sevsinler seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...