GÜREŞ kısa zamanda hacim yaptırır mı?

merhaba arkadaşlar ben 4 ay vücut geliştirme başlangıç seviyesinde yaptım 1.91 boyunda 73 kiloyum şimdi vücut geliştirmenin süresi bitti aslında 3 aylık anlaştık ama 1 aylık fazladan kampanyası vardı neyse şimdi boştayım spora yapmak istiyorum güreşe gitmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz bundan önce heralde bir nedenim olmadığı için o kadar disiplinli değildim eğer güreşe gidersem dayak yememek için bir nedenim olucak ve güçlenip hacim kazanıcam disipline giricem güreş kısa zamanda kilo aldırır mı ve güreşin yanında yüzmeye de gitmek istiyorum 2 spor birden yapmak istiyorum ne diyorsunuz

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Dene ve gör.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilir kesin

0|0
    0|0
  • Kardesim güreşe giden adam ağırlık çalışır ve bu sayede kaslarını geliştirir güçlenir ve guresirken harcadığın enerji de seni yağsız yapar boylece basittir ortaya bir kas yigini cikar

0|0
    0|0
    • yani yalın yağsız kas yığını güreşe git mi diyorsun vücut geliştirmeden daha mı etkili

• Şöyle söyleyim sana tavsiyem vücudunun kasli ve hacimli olmasını istiyorsan vücut geliştirmeye devam yok abi cim ben im vücudum hacimi az olsun ama kuvvetli olim. Diyosan da güreşe başla kardeşim benim

• eyvallah abim benim ben ikisinide istiyorum hem hacimli hem kuvvetli

Yükleniyor...