Sevgilim benle iken başka birine karşı bir şeyler hissetmeye başlamış

Oku yorum yap derdime çare bul

Sevgilim benle iken başka birine karşı bişeyler hissetmeye başlamış.bunu bana dün söyledi.Seni çok seviyorum vazgeçmek istemiyrum diyo ama onuda seviyorum diye :( ayrıldık seni hala seviyorum dedim bende diyor.Aradan 1 gün geçti en yakın kardşi gibi olan bir arkadaşı ekledi beni.bana dedi niye ayrıldınız flan.diyo git diyo herkezin önünde seni seviyorum de ona elini tut hiç bir şey yapamaz diyor.herkez görsün onu sevdigini kimseyi takma flan diyo .Bi baktım aynı anda facede açıklar arkadaşı ve arkadaşının adına kurulmuş face :) çok büyük ihtimalle ayrıldıgım kız o facedeki ve benle bu şekilde konuşuyor .:D ben engellemiştim çünkü.Bu kız ne yapmaya çalışıyor yardım edinnnnn. --

0|1
8|1

En İyi Kız Görüşü

• dengesiz yaa ego tamini uğraşıyo işte lise mi?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yedek istepnesın onun ıcın :( ondan yuz bulamasa bosluga dusmektense sana donecek cakal hem camıye hem kılıseye mum yakıyor

0|1
    0|0
  • Senin ilginin azalmış olabilir ya da onun hoşlanmadığı bir şey yapmış olabilirsin o sırada da başka biri ona ilgi gösterdiyse, şirinlik yaptıysa kafası karışmıştır. Sen ona daha çok ilgi göster başkasına kaptırma sevgilini bence.

0|0
    0|0
  • Elinde tutmaya çalışıyo seni diğer olmazsa sana döncek kabullenebiliyosan bu durumu.

0|0
    0|0
  • senden sıkılmış ama seninde elinde tutmaya çalışmış başkasına gitmiş ama seni kaybetmiş gibi bişey sana kalmış . yüz verme yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • dupeduz saçmalık kardesım ... uzak dur ya öyle sey olur mu gercekten sevse baskası ne demek ya göz ucuyla bıle bakmaz 1 kalpte 2 kısı olmaz bunu bıll ayrıldıysanda barısma bellıkı kız bunalımda sıp sevdıı ılerde uzulmenı ıstemem..

0|0
    0|0
  • Bisey yapmiyo saçmalıyo bi insan aynı anda iki kişiyi nasıl sever Bosver o kızı

0|0
    0|0
  • o kızdan hayır gelmez sana dost tavsiyesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...