Sizce Fenerbahçe nedir ?

Fenerbahçe'li olanlar

Sizce Fenerbahçe nedir ? Sizin için neyi ifade eder ? Neleri uyandırır ? Ve ilk gittiğiniz Fenerbahçe maçı ?

Güncellemeler:
Fenerbahçe benim için aşktır. Okul harçlıklarını biriktirip sabahın beşinde bilet kuyruğuna girmektir. Son sigaram gibi kıymetlidir , şerefimdir , namusumdur , Lefterim oğuzum aykutumdur. Çubuklu forması mapus olsun yatarım , böyle bir Fenerbahçe'liyim bende.

İlk gittiğim maç 26 eylül 1999 - 2000 sezonu , FENERBAHÇE - Gaziantepspor

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Henüz maçlarına gitmedim.. ama yenildiğimizde ağladığımı hatırlıyorum..

Benim için amblemini yerde gördüğüm zaman yukarı kaldırmaktır..

Lisanslı ürünlerine hiç bir başka takımdan olan arkadaşıma dokundurmamaktı..

Gerektiğinde tekme tokat kavga etmekti..

Şimdi biraz daha olgunlaştık tabiki ama Dede yadigârıdır.. Kanarya'm bambaşka.. 19♥7...

1|2
    1|0
  • Türkiyede bir fenerbahçeliler var bir de anti-fenerbahçeliler. Başka söze gerek yok zaten meyve veren ağacı taşlarlar. Benim için çocukluğumdan beri takip edebildiğim-edemediğim her zaman bir aşk olarak kaldı. İlk gittiğim maç da tarihi yanlış hatırlamıyorsam 21 ağustos 2004 İstanbul spor maçıydı 3-0 yenilmiştik de çok üzülmüştüm. Daha 11 yaşındaydım :)

0|2
    1|0
  • pis sikeciler :)

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk gittiğin maç 3-4 olanmı

0|0
    1|1
  • 0|1
    0|0
  • ilk gittiğim maçı hatırlamıyorum ama resmim var babamla. hatırladığım ilk maç ise 88-89 fenerbahçe-altay maçı idi. fenerbahçe bana çok şey ifade ediyor fikirtepe tesislerinde top tepmekten tut eski kulüp binasına gidişler, antrenman izlemeler dayıyla vb. eskiden çok tutkulu idim son birkaç yıldır azaldı gerçi ama yeri ayrıdır bizde

0|1
    0|0
  • bu video herşeyi anlatır herhalde link

0|0
    0|0
    • kız arkadaşım aradı gel buluşalım dedi canım cicim aşkım bana gönül koyma fener'in maçı var günlerden pazardı patron iş çok dedi hasiktir ordan lan i*ne patron fener'in maçı var bir gün haber geldi dayım vefat etti allah rahmet eylesin dayıcım fener'in maçı var bir gün hastalandım yorgan döşek yattım arkadaşım geldi biletimi verdi fener'in maçı var sana söz verelim bu sene en başta 50 bin lay lay olacak şükrü saraçoğlu'nda...

• AMİGO NURİİ AMİGO NURİİ AMİGO NURULLAAH (:

• Fenerbahçe'nin büyüklüğü ne kupa büyüklüğü nede şampiyonluk büyüklüğüdür...O'nun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte...ADI KONAMAZ!

1|0
    0|0
  • fenerbahçe galatasarayın kocası, beşiktaşın eniştesidir..

benim için bir Göztepe değildir, ama değerlidir..

ilk gittiğim fener maçı kaderin tatlı cilvesi olsa gerek Oğuz Çetinin teknik direktör olduğu istanbuldaki 0-0 ' lık göztepe maçıdır.

0|1
    2|2
  • bende fenerbahçe şikeyi uyandırır. fenerbahçe deyince aklıma hemen şike geliyo ya.

0|0
    0|0
  • havan batsın :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...