Bayanlar tuvalet kullanmasını öğrenemedi mi?

Bütün bayanları içine katmıyorum ama şöyle bir durum var:

Mcdonald's da çalışıyorum ve Erkekler tuvaletiyle bayanlar tuvaletini karşılaştırdığımız takdirde bayanlar oldukça pislik bir yapıları var ki içeri girdiğimizde sanki savaş alanı.

Alafrangaların orada bulunan tuvalet kağıtlarını altında mı ararsın, musluğun bulunduğu yüzeyde mi, musluğun altında mı, yani her yerde.

Bunu sormak istedim. Neden böyle bir izlenime kapıldım sizlerin de yorumunu almak isterim. Çünkü bayanlara karşı önyargım oluşmaya başladı.

Güncellemeler:
Kamuoyu yoklamasıda bunu gösterdi özellikle bayanlardan bu tür yorumları gördüğüme şaşırdım gerçektende ama malesef kadınların bu konuda bu kadar umursamaz olmaları çok kötü bir durum.

0|0
20|16

En İyi Kız Görüşü

• maalesef hemcinslerimin çoğu kendine titiz. umumi tuvalete kaidesini dayamayı hastalık sebebi olarak görüp zul sayan kocaman bir kadın güruhu, arkalarından orayı kullanacak ya da temizleyecek olanların sağlığını da, midesini de hiçe sayıyor.

klozet pistir deyip yere tuvaletini yapanları bile gördük, sorsan hepsi temiz tirendez kadınlardır.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• bi öğretmenim demişti ki erkekler genelde temizlik konusunda aynıdır. Ama kadınların temizi çok temiz pisi de çok pis olur

1|2
    0|0
  • gossipe katiliyorum.. pisi cok pis temizide cok temiz oluyor ben bu pislere sasiriyorum nasil bu kadar pis olunur ki ? ben cok titizim ...

zaaten bi kere bi kisi pis ise bellidir cok temiz görünür ama yüzünde bi ton makyaj parfüm doluu ..tabi wcye girincede makyajla ugurasacam diye pisligini unutur makyaj yaptim güzel oldum temiz oldum zannediyorlar ve üstüne parfümüde sIkarlar al sana pislik bi koku cikar ortaya..

temizi olanda temizlige bakar makyajla cart curtla ugurasmaz kisa ve öz isini yapar cikar ..

(ben sahsen wcye girdigimde eger pis ise farkina varmadan temizlige basliyorum sonra kendime sasiyorum :S )

0|1
    1|0
  • Ben lısedeyken bızım mudur geldı sınıflara konusma yaptı kız tuvaletının pıslıgınden dolayı.tuvalettekı sabunlukların ıcıne buyuk tuuvalettlerını yapan kızlar varmıs.gercekten bende gırdıgımde bazı seyler gordum ,mesela tuvalet yerlerı oturmalı degıl yerde ya okullların.kız ogrencıler delıge degıl kapısının onune yapıolar.heralde bu ırenclıgı bos derslerde gıızlıce yapıolar.gercekten ruh hallerınden supe edıyorum.normal olduklarına ınanmıyorum...bunları yapan bayanlar su okuyorsa onlarada tek ogutum kendınıze saygınız yoksa orda calısan elemanlara saygınız olsun yazık degıl mı o ınsanlara hakaret edıyorsunuz resmen...:@

0|1
    0|0
  • valla bende bayan olmama ragmen hemcinslerimi kınıyorum. Gecen hafta tatildeydim ve otel buyuk oldugundan baze yerlerde lavabolar vardı. Sahilde vs. bu kadar pisligi gormedim arkadas. Bide bu Turklerde olan bi ozellik degil. Otelin nerdeyse hepsi Rustu. Yani sadece 2 veya 3 aile Turktu gerisi hep Rustu. Ama o tuvaletin pisligini hatırlamak bile istemiyorum yani. Bi kez girdikten sonra bi daha onunden gecmedim zaten.. Cok haklısınız bu konuda..

0|1
    0|0
    • rusyanın tuvaletleri pisliğiyle meşhurdur zaten evinde gösterdiği titizliği başka yerlere gerek duymayan insanlar

• ama ben Rusları cok sevdim. Soguklar ama disiplinliler ve bi arkadas grubu yaptık orda 2 Turk 5 Rus bu gruptakiler cok sıcak kanlılardı ve hala Skype dan filan konusuyoruz irtibatı kesmedik.

• Evet Ruslar biraz öyledir.

• inan çok çok haklısın.. bunu yaparlar ama sorsan onlardan titizleri yoktur ...

0|3
    0|0
  • Üniversitede kız yurdunda kalsaydın ne kadar iğrenç olduklarını görebilirdin. Duvara mı s..çanları arasın, burnunu karıştırıp duvara mı sürenleri ararsın, ortalığı kan revan---b...k içinde bırakanı mı.

0|2
    0|0
  • valla hıç bayanım dıye savunamıcam bayanlar cıddı anlamda pısler anca suslenıp guzel gıyınıp parfum surunmeyı bılırler bende yazları calısıyorum çalıstıgımız yerde personel tuvaletı ve normal bayan tuvaletı ayrı arada bır bakıyorum bayan tuvaletıne temızlık elemanlarını uyarmak ıçın allahım bır kanalızasyon kapagı eksık tuvalette o derece

1|0
    0|0
  • kaplıcalarda erkeklere havlu verilir ama bayanlara asla verilmez...bayanlar çok pis oldukları için...

0|1
    1|0
  • Her bayan yapmaz ama maalesef bazı bayanlar öyle hepsi bencillikten kaynaklanıyor sadece kendini düşünmemek lazım

0|0
    0|0
  • Erkeklerinki harbi temiz oluyor... Bayanlarinkinide afersiniz b.. götürüyo... Haklisin kesinlikle..

0|1
    0|0
  • evet malesef hemcinslerim dışarıya temizler. bizim eve ben yaşta bayan kuzenim geldiğinde wc deki taharet tasının içine s...ctığına tanık olmuştum. :((

0|2
    0|0
  • kadınların burada da entrikalı düşünceleri ortaya çıkıyor erkek direk çöp kutusu dolunca başka çöpe atıyım diyo kadın aman kenarına sıkıştırıveriyim diyo çöp taşıyor böylece. ben temizlemiyorum ya diyo sinir oluyorum asıl kadınların temiz olması lazım boyanmakla olmuyor.

0|0
    0|0
  • valla erkekler tuvaletine hiç girip görmediğim için orası hakkında bir yorum yapamam. ama gördüğüm kadarıyla tuvaletler hakikaten pis. üstelik okuldayken mecbur kalmadıkça asla tuvalete gitmezdim. gittiğim zamanda süeterimi burnuma çeker çıkana kadar da indirmezdim:) tuvaletteki pis görüntüye artık katlanıyodun malesef.. bugüne kadar hep bulmak istediğim gibi bırakmaya özen gösterdim halada aynı özene dikkat ediyorum. keşke herkes aynı şekilde düşünse. böyle duyarsız insanlar var malesef..

0|0
    0|0
  • Katılıyorum,iğrenç olduğunu düşünmeyen kişide çıkmaz,bayanlar saçını başını yapmaktan sifonu çekmeyi düşünemiyorlar.

0|1
    0|0
    • kesinlikle:) ben ortaokuldayken sırf iğrençlik olsun diye eğlenmek için sabunlukların içine sabun küçük tuvaletlerini yapıyomuşlar. tabi bunu bilmeyen garipler ellerine sabun die sıkıyodular. ama Allahtan annem oldukça titiz bir kadın ve yanıma minik şişelerde sıvı sabun koyardı hep:)

• erkekler bayanlar kadar tuvalet kağıdı kullanmayıp çöp kovasını doldurmadığından olabilir. bahsettiğiniz durumlara çöp kovasının dolup,taştığı yerlerde rastladım.

yanlış anlaşılmasın bunu bayanları savunduğumdan değil objektif bi bakış açısıyla alternatif bi düşünce olarak sunuyorum.

0|0
    0|3
  • ayyy aynen burdantüm kadınlara sesleniyorum lütfen tuvaletleri temiz kullanalım üstüne alınması gerekenler alınsın lütfen!

0|0
    0|0
  • abowww

2|0
    2|2
  • bence erkekler daha özensiz bu konuda..iş yerimi baz alırsak yani..

0|0
    0|0
    • yaşadığım olay: hele kamptan dağdan indik, yakındaki dinlenme tesisine gittik, bayan arkadaş sırt çantam sana emanet bi WC ye gidip gelecem dedi. gitti geldi. çok pisti dedi. sonra ben çantamı ona bıraktım acaba nasıl pistir şimdi diye gittim (tabi erkekle WC sine gittim) nasıl mı? tertemiz. o zaman bayan helasının pis olduğunu anladım. :)))

• bunu erkekler daha çok yapıyor diye biliyorum ben

0|0
    0|3
    • bence yanlış biliyorsun yaşadığım olayı anlatayım çok güzel bir bayandı lavaboya girdi ne yaptı dersin tuvaletin içine değil üstüne sı.mış sonra pedini de tuvaletin ortasına atmış gerisini anlatmayayım...

• bi yaşıma daha girdim

• iğğğğğrenç.

hele kamptan dağdan indik, yakındaki dinlenme tesisine gittik, bayan arkadaş sırt çantam sana emanet bi WC ye gidip gelecem dedi. gitti geldi. çok pisti dedi. sonra ben çantamı ona bıraktım acaba nasıl pistir şimdi diye gittim (tabi erkekle WC sine gittim) nasıl mı? tertemiz. o zaman bayan helasının pis olduğunu anladım. :)))

Erkekler Ne Diyor 16

• Ya siz naptınız ya,nerden açtın bu konuyu,nerden girdimde okudum,miğdem kalktı,hele o sabunluklara yapmalar,tuvaletin dışına yapmalar,duvarlara burun pisliği sürmeler,aman Allahım ya inanamadım. Bundan böyle aklımdan çıkmaz artık. İğrenççç. İnanin erkekler tuvaletinde duvar yazıları harici böyle şeyler olmaz.

0|0
    0|0
  • Bayanların cidden temizlik düşkünü büyük bir kesimi olduğunu zannederdim. Ama konu altındaki bayan arkadaşların yorumlarını görünce insanlığımdan ben utandım. Hele hele birde okuduklarıma göre "biz temizlemiyoruz ki, işini yapan yapsın" kanısında olan pislikler varmış.

Bu düpedüz emekçiye ve emeğe saygısızlıktır. Bunu köpek, kedi bile yapmaz. Ve şuandan itibaren böyle düşünenler benim gözümde kedi, köpek kadar değerli değildir. Zaten kediyi, köpeği insandan değerli tutarımda yani bir hayvan kadar aşağılıktır gözümde bundan sonra.

Bayan arkadaşlara da dürüstlüklerinden dolayı teşekkür eder ve kutlarım.

0|0
    0|0
  • Kardeşim sana katılıyorum ve çok haklısın. 19 yaşımdayken bir club ta çalışıyordum ve tuvalet temizleme görevlerim arasındaydı. Erkekler bölümünü temizlemek o kadar çabuk bitiyor ancak kızlar tuvaleti neydi öyle aman Allahım pedler tuvalet kağıtları her yer berbat bir şekilde eldivenle bile temizlemeye çekiniyordum. Biraz titizlik lütfen. Evet gerçek şu ki kadınların bazı özel durumlarından dolayı kötü durum ve halleri, olabiliyor ancak bu titiz olmaya mani değil.

0|0
    0|0
  • Bu konuyu nerden actin arkadasim ya yorumlari okuyunca midem kalkti resmen

bir de temizlik abidesi kesilirler basimiza

erkekler bin kat daha iyi desene :))))))))))

0|0
    0|0
  • bayan tuvaletinde çok ağır bir koku oluyor yani ben böyle bir koku görmedim 1 saat içerde dursan komaya girersin sana katılıorm aynı yerde ben de çalışmıştım yaz tatilinde

0|0
    0|0
  • sorsan temiz erkek isteriz diyolar

bu ne perhiz... arkadaş

0|3
    0|0
    • evde öyle yapmıyorlar,dışarda yapıyorlar çünkü kendileri temizlemiyor ve makyaj tazelemek varken sifon çekmek işlerine gelmiyor .

• bırak bunları ıtırcım, kedi bile pisliğini saklıyor

• bunca yorumdan sonra kadınlara bakış açımı tekrardan gözden geçirmeye karar verdim ben de erkek arkadaşlarıma tuvaletten çıkınca niye elinizi yıkamıyorsunuz diye söylerdim megerse onlar bile fazla temizmiş

0|0
    0|0
  • evet onlarda s*çıyor hemde çok pis insan soğuyor walla

0|0
    0|0
  • Abi ne yapıyorsunuz siz tuvalette ya? :))))

0|0
    0|0
  • aynısını başka sitede gördüm sanki

erkekler tuvaleti de pek farklı değil aslında ya

0|0
    0|0
  • bu soru içimi açtı çalıştığım yerdeki işçilere kızmıyorum artık bizim tuvaletler ne kadar temizmiş oysa en azından bk deliğin içinde haha:)

0|0
    0|0
  • bi de bir görevliden dinlemiştim. kız yurtlarında çok fazla kavga dövüş olurmuş. :)

0|0
    0|0
  • bayanlara karşı önyargın oluşsun.hepsi pis emin ol hemde çok pisss:)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Umarım bir gün temiz olurlar:)

0|0
    0|0
  • Kadınların bizim gibi değil onlar küçük çiş yapsalar bile peçete kullanmak zorundalar ama biz yap çık ama anlatılanlara göre kadınlar erkeklerden daha pis tuvalet konusunda

0|0
    0|0
  • zamanında mcdonaldsta bende calıstım.aynen dedigıne benzer gözlemleri bende yaptım.

benzer bir durum araba kullanan kadınların bir çoğu için geçerli araba resmen çöplük gibi oluyor. herseyı arkaya atıyorlar. sumu desen cıkolta kagıdımı desen..hepsı dıyemem ama su kesın bayandan etmız araba dıyorlar ya . kesınlıkle bayanlar arabaların temızlgı konusunda sabıkalı. yuzde 70ı pıs dıyebılırm. bırde arabada unutukları seyler koku yapıyor. bın bınebılırsen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...