Önyargılar, önyargılar..güzel ve dikkat çekici kızlara niye bu damga ?

her güzel ve süslü kız dikkat çeken kız neden kaşar damgası yiyo gençler ? öyle olmadığını farkettirebilmek için ne yapmak gerekir..yani önyargı önyargı nedir bu.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• pardon filminde ki gibi o birazı biraz aşınca zehirenip ölüyoruz. kesinlikle böyle bir düşünce yok, bu izlenimi veren kişinin kendisidir.Davranışları,konuşması...yoksa bu kimsenin haddi bile değil. Ya abazalıktan gelir (hemcinslerim için) ya da hasetlikten gelir(dişi çekememezliğini hepimiz biliyoruz zaten).

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yok öyle bi damgada.bi kız güzel süslüdür tamam.ama kalkıpta fakülte kantinie girerken saçları havaya atıyosa gözlerini kaydırarak bakıyosa şahsen tiksiniyorum.güzelliğide onun olsun havasıda..insanların samimiyeti az çok yüzünedene okunur insanlara bu samimiyetidoğallığı vermiyosan zaten kaybetmişsindir güzellik 5 para etmez

0|0
    0|1
  • kızlar neden abartı şekilde süslenir peki? herkes güzel görsün diye mi? ya ben kaşar maşar bişi demem banane herkesin kendi hayatı ama barzo kaynayan bir memlekette sokak ortasında mini etekle gezmek memeleri uçlarına kadar sergilemek büyük cesaret. tebrik ediyorum öyle kızları sadece.

0|0
    0|0
    • yuh okadarda demedık guzellık dıkkat çekıcılık kıyafetle olmaz sadece arkadaşım

• ön yargı yapmamaya calışmak sanırım

0|0
    0|1
  • kızlar yanımda ablamla arkadaşını yanımda görmüş sapık damgası yedim üniversitede ön yargının böylesi:D

0|0
    0|0
  • "her güzel ve süslü kız dikkat çeken kız neden kaşar damgası yıyo gençler ?"

Yemiyor..Nerden çıkardın?Senin çevrendeki insanların aşağılık düşünceleri onlar.

0|0
    0|1
  • Bak sen de genelleme yapıyorsun. Seninki de önyargı bir çeşit.

0|0
    0|1
    • gördüklerimden çıkardım bu sonucu

• Benim pek çok güzel kız arkadaşlarım var ama onlarda böyle damgalar yok.

• süslü olan kızların hepsine kaşar dioruz güzel çirkin farketmediği oluo.

0|0
    0|1
  • Güzellik Allah vergisi ama dikkat çekmeye çalışmak kaşarlık belirtisi..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaşar damgası fiziksel olarak yakınlık gösteren mesela koala gibi her erkeğe yapışanlara deniyor.Süslülere değil.Ama kaşarlarda süslü olduğu için karıştırılabilir.

0|0
    0|0
    • yoo bızım grubumuzda bır erkek bıle yok arkadaş olarak yanımızda yöremızde goren yok nerdeyse

• Offff. Bu önyargıdan sıkılmış ve usanmış gibisin çiçeğim. Güzel olmak suç mu? Öleceğimde kurtulacağım demekten alamıyorsundur kendini. Güzellik başına bela :(

1|0
    0|1
    • gıcık mısınız oğlum bıde hemcıns olucaksınız ayyy işte en gıcık hemcıns ölün lutfen

• önyargılara bişey yapamazsın seni tanıyan bilir gerisini boşver

0|0
    0|0
  • ay evet canıms pifffffff :(((((((

0|0
    0|0
  • kaşarlık hareketle olur giyimle değil .ne paspal köylü tipler biliorum ben kaşarın önde gideni

0|0
    0|1
Yükleniyor...