Erkekler çok yakın bir arkadaşınız size şöyle bir şey dese ne düşünürsünüz?

"kız arkadaşın varmı? *** kişi hakkında ne düşünüyosun?ben sizi yakıştırdım.istersen onunla konuşabilirim?" şeklinde arkadaşınız, çok yakın kız arkadaşı için sizinle böyle bi konuşma yaptı durduk yere.o kızdan taraf mı böyle bi talebin geldiğini düşünürsünüz?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşının haberi olmadan onu bir erkeğe tavsiye etmeyeceğine göre doğal olarak ve çok büyük ihtimalle **** adındaki kızın erkekten hoşlandığı ve yakın arkadaşı aracılığı ile bağlantıya geçmeye çalıştığı anlaşılır...ben de dahil büyük çoğunluk da bunu böyle algılar...

0|0
    0|0
    • ben de böyle düşünüyorum anladı diye.bana da birileri böyle yapmıştı ve anlamıştım.ama çocuk neden bana bakıyor ozaman sürekli?sürekli gözleriyle beni takip ediyor. ben baksam bile hiç çekmiyor bakışlarını.eğer isteseydi kabul etmezmiydi böyle bişeyi zaten? ama ben bakmıyorum artık.gözgöze gelmeye bile çalışmıyorum yanyana geçtik geçen gün ama yüzüne bakmadım.benim gibi birini istemedi aynı meslekten olduum için.dört dörtlük biriim.güzel,çalışkan,hanımefendi,herkes bana imrenerek bakar.

• bana bakan çocuk şimdiki çocuk.ben yine aynı olayı anlatıyorum.arkadaşım onunla konuşturktan sonraki durumumuzdan bahsettim.

• anladığım kadarı ile sen bu çocuğu istemiyorsun ...o zaman arkadaşına söyle , istemediğini söylesin ona, o da bakmayı bırakır böylece...

Erkekler Ne Diyor 12

• Benle bu kadar samımı olan kişi zaten kız arkadaşım olup olmadığını bılır ki, ayrıca benıde tanır vede ona göre kararı verır, geçen gun bır yere davet edıldım dırekt bır kız ile tanıştırdılar, yakıştırdım falan mı var arkadaşım, tanış ne olcak sonu size kalmış, olur yada olmaz...Hay ne diyordum nereye geldim anlamadım...:P

0|0
    0|0
    • yakın arkadaşlar ama bilmiyorum ya arkadaşım emin olmak için sordu böyle bişey ya da aralarında hiç böyle bi muhabbet geçmemiş.ondan bi gün öncede hep beraber bi yemek yemiştik.ondan sonra bunlar gelişti. ben artık çocukla konuşmuyorum zaten.sürekli yüzüme bakıyor ama ben görmemezlikten geliyroum

• Eee o zamn kararını vermişsin ki, daha ney düşünüyorsun, haa kaçan balık her zaman büyük olur ;))

• aynen öyle işteee o kız söyletmiştir ona

0|0
    0|0
  • kız arkadaşın var mı? diye soran arkadaşım büyük ihtimal kendi talebi için soruyo olabilir.Başkası içinde olabilir ama kendine payı oranla yüksek

0|0
    0|0
  • hatunu bi görelim :))

0|0
    0|0
    • biliyor zaten beni.aynı masada yemek yemişliğimiz bile var.benim gibi birini reddetti.hem yüz hem karakter açısından dört dörtlük biriyim. ama olmadı.

• saglık olsun

• oladabilir neden olmasın ki ama eger seviyorsam olur derm öncelikle onun düşüncesini ögrenmek sartı ile..

0|0
    0|0
    • ama kabuletmemiş.ben meslekten düşünmüyorum demiş.kendisini çok hanımefendi buluyııum,çok takdir ediyorum ama aynı meslekten birini düşünmüyorum demiş.

• amin inşallah istediğim gibi biri olur inşallah

• bu tarz ılıskıler genelde yurumuyor zaten gerek yok bı se dusunmeye

0|0
    0|0
  • Sadece yakistiriyo olabilir.

0|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde o ana göre cereyan eder kızın soruş şekli ve mimiklerinden.

0|0
    0|0
    • aradaki kişi kız değil ama erkek:) bu durumu değiştirir mi, ayrıca bu kişi hiç de çöpçatan bi tip değilse, sessiz sakin kendi halinde biriyse yanıt değişir mi?

• hmm değişebilir şimdi bak insanların beyinlerinde ne olduğunu bilemeyiz 1000 tane yöntem vardır belki o kızı kendi beğeniyordur da nabız yoklamak için soruyordur? ben ise bunların hiç birisini umursamam :))

• hiç bi kiz arkadaşım yok. kızler hep güzeldir çirkin kiz yokdur bakımsın kızlar vardır.

0|0
    0|0
  • kız bana yanık derim

0|0
    0|0
    • neyi anlamadınki? benim yakın bi erkek arkadaşım var.onun çok yakın olduğu bi arkadaşı var.ona sordu benim için yukarıda söylediklerimi.çocuk beni hanımfendi bulduğunu takdir ettiğini ama aynı meslekten asla düşünmediğini söylemiş.ama çocuk sürekli bana bakıyor.sürekli beni takip ediyor gözleriyle ben rahatsız oluyorum acaba beni çok aşık falan mı zannediyor die.bu bakmalar 2.gün başladı.ilk gün benm yüzüme bakamadı.işte bu aşağıda anlattıklarımı arkadaşımın ona beni söylediği ilk gün yaptı.

• yok bacım ben olayı en başından kaçırmışım.sen tıp okuyan bacı değil miydin?

• kız yakın bir arkadaşım ise takmam bile.. ama farklı biri ise de kendi çabalarımla tanışmak isterim.

0|0
    0|0
    • kızla çoksamimi değilsin.sana söyleyen çocuk hem senle hem de kızla samimi. sana böyle birşey söyledi ne düşünürsün peki? kızın arkadaşıyla bu konuyu konuştuğunu düşünürmüsün?

• erkek kıza söylemez die düşünüyorum.. ama ilk konuşmayı ben yapmak isterim sonraki muhabbet bellidir sen x kişinin yakın arkadaşı değil miydin bende öyleyim filan muhabbetleri başlar.. kızlar ilk konuşmayı tercih ettiği erkekten bekler die düşünüyorum.

• "o kızdan taraf mı böyle bi talebin geldiğini düşünürsünüz?"

muhtemelen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynısını bana yapıyolar yok erkek arkin var mı bu tür sorular bayıltır insanı.Bana aşık olan bir YARATIK çünkü insan olamaz.(en son çıktıgımın sonu ıslanmış mısır oldu)Ben elbette bir erkekten böyle bir talep geldigini düşünürüm sonra araştırırım eger degilse kızın neyse küfür etmiyicem :D .S

0|0
    0|0
    • pardon erkegin son cümlenin sondan 2. kelimesi yanlış :D oksijenle kafayı buluyorum :D

Yükleniyor...