İnternetten tanıştığınız birine ne kadar güvenirsiniz?

Evet arkadaşlar sizzce ınternetten tanıştığınız birine ne kadar güvenirsiniz? yada internetten tanışıp sevgili olanınız evleneniniz oldu mu ? Ne düşünüyorsunuz ?:)

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• İnternetten tanıştığın biriyle sokakta tanıştığın biri aynı dercede güvenilirdir...

Kötü insan internetten de tanışsan, sokakta da tanışsan, can ciğer arkadaşında tanıştırsa kötüdür... Aynı şekilde iyi insan da internette de iyidir, sokakta da...

Eğer sen kötü biriysen herkesin de senin gibi kötü olabileceğini düşünebilirsin...

Unutma ki dünyada herkes internet kullanıyor, iyisi de kötüsü de...

4|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Tuhaf bi deneyim yaşamıştım... Askere 20 gün kadar vardı hep evde takılırdım, nette.. Belki çekici gelmediğinden belki hayal kırıklığı endişesi ile facebook hesabı açmadım hiç. Ama oyun falan oynamak için iki tane sahte isimli hesap açmıştm. Bunlarda takılırken bi gün harika bi kız gördüm. Gülüşü inanılmazdı. Kesin cevap vermz diye eüşünerk yazdm bişeyler. Cevp gecikmemişti... Derken o askerlk stresi arasnda herşeydn soğudumdn olsa gerek kapılmıştım epey. Derken diyarbakırda bi dağda rahatttım ve telefon almıştm annem ablam çocukluk arkadaşm ö. Ve bu kız dışında hiçbir numarayı not alma yada akılda tutma ihtşyacı duymamıştm. Askerde dağın başında hep güzel gülüşünü düşünürdm bi iki kelime konuşalım diye can atardm ama o mesafeli olmaya başlamıştı. Bu arada ankarada öğrenci olarak biliyordum. Teskere alınca hemen yanına gideceğime daha askerlk bqşlamadn söz vermiştm zaten. Onun tuhaf tavırları bir yana askerlk bitmişti. Gece ailemden çok ona ulaşma sevinci ile uyuyamıyordum. Konuşmuştuk sabah beni terminalden alacaktı.. Ben yola çıktğmda o heyecanla konuşamazken o çok soğuktu... Ankaraya gelmiştim.. Aklımda bşnlerce soru işareti ile... Yazdım aradm defalarca... Ortalarda yoktu... O kadr büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştım ki anlatamam... Bir an kendme güldüm... bir resme, bir ses tonuna, ir gülüşe aşık olmuştm... Neyseki 20 yaşında ankarada üniversite öğrencisi olan güzel gülüşlü tansu aslında 17 yaşında konyada kısa boylu balık etli dişlernde tel olan ırmak imiş. Irmak kenedeni çok çirkn bulsa da aslnda çok sevimli ve beni bu süre içerisşnde elinde tutmasını sağlayan kültğrlü oluşuydu aslında sevimli bir kızdı onu bu konuda ikna ettim ve hayal dünyamda yaşamaya devam. etmekteyim. Hayatıma belki yüzlerce kız aldım ama o resmdki gülüş başkaydı... Kıssadan hisse sanalda reel aşk olmaz olursa sanal olur...

0|1
    0|0
  • Gayet normal birşey. Cünkü artık dışarıda kimse kalmadı. Herkes evinde ve internette. bir şekilde tanışıp ya sevgili ya arkadaş ya da evlenecegi kişiyi buluyorlar

0|0
    2|1
  • olmaz diye bir şey yok

ama - yönü başta şudur

bazıları o monitör arkasında farklı kişiliklere bürünmeye çalışıyor

ön yargılarda çoğalıyor

1|0
    1|0
  • yeterki bir uyuşma anlaşma saglansın internet sadece bir platformdur bana göre dışarda rastlayabilecegin senin için dogru oldugn kabul ettigin kişiyi oturdugn yerde buluyorsn tabi bunun yanında zamanda gerekli karşı tarafı tanımak için bu zaman sonnda hala ayaktaysa ilişki yada güveniniz zedelenmemişse sürüdürülebilir hatta ciddiye kadar bile gidebilir internet sadece bir araçtır onu kullanan bizleriz sonçta alacagımız kararlarda bir ilişkiyi yönlendirmekte bize baglı bir drum

0|0
    0|0
  • tanıştıgımz olur tabıkı zamanla guvenırsek aynı fikir dusunceyede sahipsek evlenılırde sorun olmaz ama kolay degılde ruh ikizini bulmak derlerya ve anlayışlı dürüst olmasıda lazım

0|0
    2|1
  • normal tanıdığınız çevrenizdekilere güvenebiliyo musunuz ki..

0|0
    0|0
  • 1 sevgilim olmuştu netten ama yalanları sevmediğimi anladı

0|0
    1|0
  • internet sadece tanisirsin gerisini de reel ortamda anlayabilirsin

internet sanal ortam sadece sonun baslangici dir

0|0
    2|1
  • internetteki aşka bugune kadar hiç güvenmedim elbette tanışmış olduklarım cıktı samimiyete varan fakat konu aşk olunca orada uzak dururum önce tanıyabilmem için aynı şehirlerde olmak gerekir

0|0
    0|0
  • netten alışverıs bıle guvenlı degıl asık olacak kızmı bulacam yok artık

0|0
    0|0
  • bu hayatta herşey oluyor olabilir bence zaten görüşüp tanışırsın dışarda nikah salonunda ilk kez karşılaacak halimiz yok ya:D

0|0
    0|0
  • tanışanda çok evlenende çok çoluk çocuğa karışanda çok teğil türkiyeden uluslar arası almanya amerika kanada japonyadan bile tanışıp evlenen tanıdıklarım var

1|0
    2|1
  • karsindaki kisinin durustlugune bagli

1|0
    1|0
  • tabi boşa emek çekenler hayal kırıklığına uğrayanlarda yok değil

1|0
    0|1
  • Oldu,hatta bu siteden olanları biliyorum,evlenenler,çocuğu olan bile var.Demek ki oluyormuş.

1|0
    1|0
  • şimdi pek desteklemıyorum ama internette tanıstınız her erkeğe güvenmeyin bence

0|0
    2|1
  • internetten aşka hayatta güvenmem şehirleriniz büyük olasılıkla farklı olacagı için onun ne yaptıgından habersiz olacaksın ayrıca şehirler arası uzaklık fazlaysa gidip gelmeler daha az olacagından ayrılıklarda cok olacaktır

0|0
    1|0
  • olanların oldu benimki olmadı. reelde de aşkalar faso fiso geneli acılı vedalı. ha net ha reel tek sorun netteki biraz zor olur eğer uzak ise aynı şehirse sorun yok sadece tanışmada aracıdır net. aksi halde adam seni nerden tanısın nette görüp başlangıçı ordan yapar sonra bulusur devamı gelir

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Evlenen çok olmuştur Tv.olsun çokta gördük şans meselesi kavun karpuz değilki içine dışardan bakalım televizyon programlarındada çok oluyor evlenen ama hepsi mutlu veya değil onu bilemeyiz bir insanı hemen tanıyamazsın sonuçta tv.çıkan insanların çoğu bile niyeti farlı oluyor 2ci eş aramaya gelen olsun internetde öyle. adam evli olabilir ama başka rumuz takma isimle olsun geçmişini saklar bekarım der kandırır sonuçta karakter meselesi internetde bir insana güvenmek imkansız gibi densede;sonuçta yanındakine bile insan güvense içinde şüphe duyuyor derler ya babana dahil güvenmeyeceksin diye şans meselesi ama bir örnek internet'den evlenen sanatçılar oluyor geçengün gördüm ismini şuan hatırlamıyorum eski türk sineması sanatçılarından erkek bir kadınla internetde tanışmış esra ceyhaının programına çıkmıştı bebeği olmuş ne biliyim okadar hor görmememk lazım kulağa biraz insanlara acayip geliyor bu tür şeyler sonuçta şans ama normal bir erkek arkadaşın olur hiç güvenmemen gereken bir insan olur ama internetde tanıştığın insan baktın iyide çıkabilir sana dünyanın değerini verebilir nerden bulursan bul dürüstlük karakter meselesi aslında

1|1
    1|0
  • bence pek güvenme .hayatımda birkez biriyle tanıştım internetten ve sonu ayrılıkla bitti.yakışıklıydı iyi bir okulda okuyordu,birde aynı memleketten çıkmıştı ama sonu ayrılıkla bitti.çükü bunların niyetleri belli yani internette takılanların

1|0
    0|0
  • %15 güvence ve yeterli değil kesinlikle...

0|1
    1|1
  • geçenlerde birkız sormuştu bunu , neden hep kötü çıkıyor mu ne öyle bişey demişti cevap vermiştim fazla dokumuştu engellemişti söve söve :D aynı şeyi yaşamak istemiyorum cevap veremeyeceğim :D:D

0|2
    3|2
  • gerçeğe çevirmeden güvenilmez hatta aşk da olmaz sadece heyecan olabilir gibi

0|0
    0|0
  • eğer o gveni sağlamışsa neden gvenmiyim ki oldu tabi çevrem de çok var internette tanışıpp ewlenn arkadaşlarım benim de var nette tanıştığım ,sevdiğim ,saygı duyduğum ve gvendim biri

0|1
    2|1
  • valla benimki fos çıktı .genelde erkekler cinsel amaçlı bakıyor netteki kızlara .ciddi düşünmesi çok çok zor .o yüzden harcanıyorsun iyi biride olsan inanmıyolar .senle buluşmak için kırk takla atan adam baktı kız zora koşuyor vermeyecek gibi pırr yok oluyor .ne kadar aptal insanlar ya .

0|0
    1|0
    • aynen basıma geldıd o yzuden soruyorum

• ya dediğim gibi internetten tanışınca bu kız öledir diye olta atıyolar öyle olmadığını görüncede işte amann uğraşamam diolar .yani iki türlüde yaranamıyorsun .çünkü önyargı var. tabi genel konuşuyorum evlilik yapanda var.

• Canısı ;

Bu soruyu benim sorduğumu düşünüyorsun ama ben değilim .

He bu arada sana olan guvenim sonsuz :)

0|1
    1|0
  • İnsan kendini belli ediyor zaten,aslında nette kimse kimseyi görmeden önce kişiligini karekterini belli ediyor,güven olursa olabilir belki.. Ben olmadım,ama aşık olanları gördüm,hatta evlenenlerde oldu ve mutlular :)

0|0
    0|0
  • internetten ne kadar birbirimize uyarsak uyalım yüzyüze gibi olmuyor

0|0
    0|0
  • İnternet aşklarıma güvenmeden evlendim.

0|0
    0|1
  • facebooktan mesaj atmıştı 14 ay önce bende sövmüştüm derken muhabbet devam etti etti etti aileler filan tanıştı..söz oldu şubatta nişan olcak.olabilir böle seyler.ilk tanıştık 10 gün boyunca camda yer içer olduk sürekli netteydik.. makara muhabbet tabi.. sonra farklı sehirlerdeydik ben yanına gittim o yanıma geldi beni ikna etti bişekirde nasl olduysa 1 ay olmadan ailelemle tanıştırdım 2 ayda beraber tatile gittik ben onun ailesiyle tanıştım bi süre braber calıştık sekreterlligini yapayım derken.. işte böle oldu.. ilk buluşmada cok tedirgindim netten tanıştıgım biri oldugu için kalabalık bi yerde buluştuk bi cafede rahat oldu... sonra zaten hemen ailemle tanışması beni ailesiyle tanıştırması bazen kız kardeşinide yanına alması bulusurken güven verdi heralde bilmiorum ya ama şimdi deli cesaretiymiş bendeki diyorum...

1|1
    1|0
    • vay be keske herkes senın kadar sanslı olsa

• kısmet bu işler ya belli olmaz nerden gelcegi ama o kadar cok sapık varki.. güvenmmek lazım..

Yükleniyor...