Benden ayrıldığını söyleyen, facebook'tan silen, sonra beni arayan kız arkadaşımın amacı nedir?

Kız arkadaşım benden ayrıldığını söylüyor, facebook'tan beni siliyor, beni arama msj atma diyor ama ertesi gün beni arıyor. Açtığımda yanlışlıkla aradım diyor. Aradan zaman geçiyor senin çarşıda buluşalım diyor ve en son buluşmamda da sinirsel bir hastalık geçiriyor.

Burdaki amaç ne? Bu konudaki fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• pişman olmuş belli. geri dönmek istiyo. fakat direk söyleyemiyo. yani gurur yapıyo.. yada fazla türk filmi izlemiş. beni ortada hiç bişey yokken terkedip giden sonra aylarca yalvarıp yakaran. en sonunda derdini son kez dinlemek için bulşmayı kabul ettiğim erkek arkadaşımda sinirsel hastalık geçirmişti. oldukça yapmacıktı. hatta belki inanmazsın ama bana ciddi ciddi ben hastayım ve yakında ölecem hissediyorum bile dedi:) üzerinden aylar geçi ve hala yaşıyo. anlamak mümkün değil. bence bölelerinden uzak durmak gerek. özellikle ciddi düşünüyosan. sevgiliyken bile seni terkeden sonrra geri dönmek isteyn kişinin evlendiğinde en ufak kavgada valizini alıp çıkması kaçınılmaz. bu tip insanların dengesiz olduğunu ve onlarla sağlıklı bir ilişki kurulamayacağına inanıyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sınırsel hastalık ne kı...

Psıkolojısı bozuk demek kı bayagı..

0|0
    0|0
  • anladı senin bişey yapmıcanı dönüp dolaşıp kürkcü dükkanına geliyo

0|0
    0|0
  • ayrılmış bakmış sen peşinden gitmiosun o senin peşinden gelmiş .. toparlayamamış kendini yazık. yapmaya çalışıo işte bişiler

0|0
    0|0
  • bu sorular baydı artık harbiden.

0|0
    0|0
  • link : )

0|0
    0|0
  • cocuk daha o kız kucucuk cocuk

0|0
    0|0
  • pişmanlık duyuyor ve saçmalıyor..

0|0
    0|0
  • pişman olmuş işte..

0|0
    0|0
  • pişman olmuş. Demekki seni denemiş, sen bişey yapmayıncada geri dönmeye çalışıyor.

saçmalamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yazık acıdım .seviyor bu kız seni :)

0|0
    0|0
  • ortada önemli bir sebep yoksa trip olabilir fakat başka bir kız olayı yüzünden ayrıldım deyip tekrar dönüş yapıyorsa kork derim

0|0
    0|0
  • tribe girmiş çok tehlikeli bir moda doğru sürükleniyor.arasa açma bişekilde karşılaşırsanız kaç:D benden söylemesi...

0|0
    0|0
  • regl dönemi olabilir kaç diyorum kaaç

0|0
    0|0
  • ... Kız arkadaşın iyi değil.Ya sev (doktora götür),Ya terket !

1|0
    0|0
  • dengesiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...