Kafam çok karışık koskoca 2 yıl

Arkadaşlar herkese merhaba ,

45 gün önce 2 yıllık ilişkim bitti . . ayrılma sebebim ise sevgilimin 2 sene önce yani biz ilk tanıştığımızda seviyorum dediği çocuğun fark ettiğim günden beri 3 gün boyunca profiline bakması . . ben bilmiyormuş gibi yapıp zarf attım bakmıyorum dedi tekrar sordum eminim bakmıyorum dedi ama ben baktığını biliyordum. . sonunda baktığını kabul etti. Neden baktığını sorduğumda bana güvenmiyorsan ayrılalım dedi ve bitti. Benim hiç aklıma gelmezdi bakacağı takip edeceği çocuk aynı zamanda uzaktan akrabası ve biz ayrı şehirlerdeyiz . onun sırf gönlünü alabilmek için bile kalkıp yanına gittim onu çok seviyordum halende seviyorum bu normal bir şey mi kafam çok karışık çok kötüyüm. artık hislerim karıştı. mantığım kabul etmiyor kalbim vazgeçmiyor umudumu kesmedim aramasını bekliyorum . . siz olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• suc senin nolacaki bakarsa insan nefret ettigi kisiye bile bakar sonucta onu taniyo bakmis bayanlar merakli olur benimde cok erkek arkadasim oldu bazen internete görüyom bakiyom resimlerine ama hic bir his yok onlara karsi

şu an gönlüm dolu gözüm baskasini görmez

0|0
    0|1
    • 1 günde 3 defa bakmak normal mi peki ?

• vallah sen onu sevseydin böyle ufak bisey icin onu brakmazdin

kiza acidim sen bu inatla evliligi de sürdüremezsin

o senin huyunu bilmiski yalan konusmus demeki saplantin cok

• bana baktım deseydi kavga etseydik ama işin içinde yalan oldumu iş değişir

Kızlar Ne Diyor 1

• ben hiç bişe anlamadm senin durumundan :) seninleyken bi başkasını mı seviyormuş ?

0|0
    1|0
    • Bak şimdi senin sevgilin eski sevgilisinin hergün facesine bakıyor ne yaparsın

• yol veririm ..

aklı eskisindeyse napıcaksın öyle birini .

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer sahiden akrabası ise bir yanlış anlaşılma olmuş. Sevdiğin içinde onunla tekrar biraraya gelmek istersin. Ama ona bu yanlış anlamayı açıklamaktan başlasan fena olmazdı. Eğer tekrar birleşmeyi kabul etmiyorsa ya bir ayrılık bahanesidir bu ya da gerçekten güvenmediğini düşünüyordur.

0|0
    1|0
    • siz galiba tam olarak okumadınız .. ? biz çıkmadan önce seviyorum dediği çocuk bu

• Önce kabul etmemiş sonra kabul etmiş demek ki yalan söylemiş kim bilir daha neler sakladı . Senin için en iyisi olmuş bence.

0|0
    0|0
  • 45 gün olmuş aramamış bundan sonrada arıyacağını açıkcası sanmıyorum bence unut hem seven insan bi anda ayrılalım demez olan olmuş boş ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...