Spor salonu arkadaşı sorunsalı?

21 yaşında bir kızım ancak minyon tipi yüzünden çoğu kişi beni 15-16 yaşında sanır. Geçen günde spor salonunda tam çıkacakken bir kız geldi benimle tanıştı ben yalnız geliyorum sen de yalnız geliyorsun sanırım arkadaş olalım mı dedi ben de olur dedim. kız yaşımı sordu 21 dedim o da 15 yaşındaymış, kendisiyle yaşıt sanmış beni.. ayıp olmasın diye numaramı verdim ama aramızda 6 yaş var yani, arkadaş olmak istemiyorum pek. şimdi de whatsappten mesaj atmış, kibarca arkadaşlık etmek istemediğimi nasıl belli edebilirim? ya da hiç cevap vermesem mi? vermezsem de ayıp olur, karşılaşırız falan.. ne yapacağımı şaşırdım :(

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• beni geçiştirmeye çalıştın senle konuşmam tamam söyleyebilirdin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cevap verirsen devami gelir minyon tipli kizlar bana hep cekici gelmistir 40 yasinda bile genc sevgilin var dusunsene neyse , yapman gereken guzel bicimde ifade etmen ama bu sekilde tekrar seni gorurse yakinlik kurucaktir eminin onun icin sert bir cikis yapabilirsin temelli baglari kopartmak icin.

0|0
    0|0
  • Pek takmadan cevap ver ara ara yaz küçük o daha üzülmesin çocuk

0|0
    0|0
  • Hahahah 😄 formunu koru yaslaninca genc koca bulursun

0|0
    1|0
  • Ahaha 😂😂 trajikomik

0|0
    0|0
  • birlikte ip atlarsınız iste ne gusel

0|0
    0|0
  • yaşı bu kadar sorun etme bence

0|0
    0|0
  • :D belkide böyle mutlu olcannn ssans ver:D:D:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasılsın diye sorarsa iyiyim ablası sen nasılsın dersin :)

0|1
    0|0
    • merhaba diye mesaj atmışda, şimdi muhabbet açarsa nasıl bitireceğimi bilemem :D

• asdfg o da ayıp olur ya :D neyse teşekkür ederim ^^

• Yaşın küçükmüş arkadaşlık edemeyiz düşünce yapınız farklıdır kesin 15 yaşında birisi çocuk daha

• 15 yasindaki insanla cok daha iyi arkadas olabilirsin emin ol. bir dene bence 😄

0|0
    0|0
    • ay yok benim erkek arkadaşım 24 yaşında düşün :D ondan 9 yaş küçük biriyle arkadaş olacağım resmen. yok yok kalsın. :'D

• Erkek arkadaşla ne alakası var ya 😄 Hem zaten spora gidiyorsunuz oraya iki merabalaşırsınız biter 😌

• pek alakası yokta bir an öyle düşündüm işte.. evet haklısın, teşekkür ederim :)

• Yazık la sdmfsdf

0|0
    0|0
  • biraz geçiştirsen işte telefona pek bakamıyorum vs şöyle işim var böylr meşgulüm gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...