Galatasaray´ı nasıl bir hamle kendine getirir?

Aslında puan tabolusuna baktığımız zaman iyiyiz ancak oynanan futbol yeterli değil geçen senede böyle bir dönem geçirmiştik ama Fatih Terim Elmander ile Baros´u beraber oynatarak seri galibiyetler gelmişti bu sene nasıl bir hamle gerek?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu sene takımımız daha güçlü olmasına rağmen Ujfalusi'nin olmaması takımı alt üst etti ancak tek bir hamle iyi gelir Ujfalusi'nin değerinde bir stoper ve Baros un yeniden kadroya alınmasıdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçen yıl ortasahada hrika olan bir adam vardı; Melo.. Ortasahayı rahatlattığı için ne defanstaki adamlar yoruluyordu, ne forvetler. Kesinlikle ama kesinlikle Melo beklenilen performansı göstermediği için denge bozuldu. Arda gibi bir oyuncu lazım..

0|0
    0|0
  • gayet iyiyiz bence... ben bi sıkıntı görmüyorum Avrupada top koşturuyolar kolay mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu hamit ten kurtulursak, selçuk kendine çeki düzen verirse (orta saha çok savruk-yok gibi) , burak bencilliğini (abramat'ı küstürüyor resmen), umut duygusallığını bırakırsa bişiler olur. Bir de maçseçiyorlar ben ona kızıyorum.

0|1
    1|0
  • Avrupada oynayan her takım ligde istenileni veremez

0|0
    1|0
  • sabriyi alacaksın full 30 dakika depar basacak gücü var rakip yıpranacak karşında ki barça bile olsa eğer yorulursa yenme şansın yüksektir.Celtic taktiği.İskoçya yani gol atmayacaksın ama sürekli basıp pres yaptığın için 45 dakika sonra rakip köfte olacak.Sabri mutlaka oynamalı,hem delikanlı bir abimiz onla dalga geçen y.vşak taraftarımızın da mına koyayım aramızda varsa.ultrAslan Kadıköy Saygılar.Fatih terim iyi ama egosunu yenmesi lazım kendini çoğu zaman çok öne çıkartıyor bencillik yapıyor.Hamit 2 haftaya bir maçta 5 gol atacak düzeye gelecektir.Bayern'de top oynamış adam kendine geldi mi fenere bu sene kadıköyde abartısız 5 atarız ah bir de deplasman yasağı kalksa .O ZAMAN SON SÖZ HANİ O HASTANEYE TAŞINDIĞINIZ GÜNLER HANİ O CEYLAN GİBİ KAÇTIĞINIZ SENELER HANİ SARI LACUVERT FORMALI ÖT VERENLER .R.SPU ÇOC.LARI GENÇ FENERBAHÇELİLER

0|1
    1|0
  • şampiyonlar liginden elenir de uefa ya devam ederlerse kendilerine gelirler. umarım da öyle olur . hem bu şekilde avrupa'da daha iyi yerlere gelebilirler.

0|0
    1|0
  • Ruh lazım ruh, ey ruh geldiysen biraz otur belki yorulmuşsundur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...