Bugün pazar ne yapacaksınız?

Ben ders çalışıyorum arkadaşım olsa çıkıp gezerdim ama yok. Siz neler planladınız veya yapmaktasınız

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• çamaşır yıkamak.

ama öylesine geçiştire geçiştire değil, hissederek yıkamak. önce beyazları, renklileri ve ne renkli ne beyaz diyebileceğin arada kalmışları ayırıp tek tek onları nereden aldığını ne zaman giydiğini, üzerinde ne lekesi olduğunu, o lekenin ne zaman nerede kimleyken ve nasıl oluştuğunu, hayatın garip tesadüflerle dolu olduğunu düşünerek şu işe bak yaa diyerek özenle açmak çamaşır makinesinin kapağını. vaktin var ya diğer günlere nazaran. ve çalışacak bir dersin, gidecek bir işin, buluşacak bir sevgilin yok ya o gün... bu yüzden yumoşun kapağını yavaşça, kokusunu içine çeke çeke açacaksın. makineye dökerken konstanre etkisini hissedecek, gözlerini kısa bir an kapatıp kendini gelincik tarlasında koşarken hayal edeceksin yumoşla el ele... sonra çamaşırları makineye bir yığın olarak değil, tek tek yerleştireceksin. makinenin kapağını sıkıca kavrayarak kapatacak ve 40 dereceye ayarlayacaksın. mini programa getireceksin, hayat gözümüzde büyüttüğümüz gibi değil çünkü tıpkı mini program gibi.

işte çok çılgın bir pazar aktivitesi.

biliyorum o son yumoşu içmeyecektim.

1|0
    0|0
    • Camasirlar hakkinda bu kadar seyi yazacak gucu nerden bulabildin ?

Saygi duydum.

• Bencede içmemeliydin :) Okurken sıkıldım resmen o anı yaşadım

• Ben bu gün arkadaşlarımla buz pateni kaymaya gideceğim ve ondan sonra sinemeya gideceğiz :).İyi paylaşımlar

0|0
    0|0
  • öğrencilerim için çizgi film indiriyorum

1|2
    0|0
  • Bes sınavım var bu hafta. Ders calsmaktan baska yapıcak bi sey yok.

0|1
    0|0
  • Birazdan Kayınvalideciğim gelecek :) Hazırlık yapıyorum :D

0|1
    0|0
  • misafir var onlarla ilgileniyorum.

0|0
    0|0
  • Ders çalışıyorum napıyım.

0|0
    0|0
  • ders yapmam lazim malesef ve sinavlara calisicam

0|1
    0|0
  • Sabah kursa gittim, eve geldim ders çalıştım, KS'ye bakıyorum ve birazdan arkadaşlarım ile buluşmaya gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • sabhtan beri yerimden kalkamadm biraz kitp okuyp tekrar uyumayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 5-6 dan sonra dışarı çıkmayı planlıyorum.

0|0
    0|0
  • yatakta hasta yatip, kitap okumak, muzik dinlemek, internetde gezmek var planda :)

0|0
    0|0
  • Yatagıma kuruldum :)

Elimde bi fıncan cay ve Ks :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• perşembeden beri bi g*tümün üzerine oturmadım desem yeridir. bugün evde bokser şortla dikine oturmayı planlıyorum. dvdlerim ve dolabım da buz gibi biralarım var. çıplak ayaklarımla halıyı eziyorum. radyo eksen de sağolsun veriyor gazı veriyor gazı.

0|0
    0|0
  • Türkiye boks şampiyonasına hazırlanıyoruz napalım sizler gibi göbek yapmıyoruz :D Şaka kardeşim,hayat size güzel :d

0|1
    0|0
  • Ya vallaha hiç sorma kardeşim çıktıgım bi kız var.Onunla sadece hafta sonu görüşebiliyoruz işte onun için biraz üzülüyorum ama isyan etmiyorum.Vallaha kafamı dagıtmaya çalışıyorum ya ne yapcam en azından zaman hızlı geçiyor... :)

0|0
    0|0
  • sag eline biraz daha ilgi göstermeye devam et :D

0|0
    0|0
  • evdeyim dinleniyorum sürekli ohh ne güzel ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...