Erkekler neden çok üzülünce kusar?

arkadaşlar ben bu sorunun cevabını çok merak ediyorm..belkide yanlış bir gözlemdr yda kişiye özel bir durum söz konusudur.benm nişanlım cokk üzülünce tam ağlama aşamasına gelince kusuyor,geçen gün yurtta kızlar aralarında aynı şeyden bahsediyorlardı o anda nişanlım gözümün önüne geldi?her erkekte mi böyle olur?yoksa vücudun bir tepkisi mi?

lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın!

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok öfkelendiğimde bende de oluyor bu refleks, yalan değil. Ama midem de yanma da oluyor, asabiyet yaptığım zaman midem fazla asit salgılıyormuş. Belki aynı sebeptendir. Proton inhibitörü atıyorum bişi kalmıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben hiç duymadım ve hiç böyle bir olay yaşamadım. Ancak mümkündür

0|0
    0|0
  • İlk defa burada okudum ve öğrendim. Çoğunluk böyle değildir.Benim başıma hiç üzünttüden kusma olayı gelmedi.

0|0
    0|0
  • ben ilk defa duyuyorum valla ama olası bir seçenek üzüldügünde üzüntüsü müdesine vuruyor olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • En son 98'de kustum...O günden beri pek mümkün olmadı...

0|0
    0|0
  • ya ben o kadar çok üzülmedim yada bende hiç öyle olmuyor ama dün kuzenin dedesi vefat etmişti bu bahhsettiğin durum oldu:S kuzenim kız

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum. Bazı bebeklerin bu tür davranışları olduğunu duydum ama yetişkin birinde hiç rastlamadım.. İlginç!

0|0
    0|0
  • öylemiymiş demek ki ben o kadar zülmorum.belkide içkiyi sigarayı hayvan gibi tükettikleri içindir.

1|0
    0|0
  • şaşırdım ya ağlarken nasıl kusar ki insan :/

0|0
    0|0
  • Kişisel bir durum olsa gerek, ben ve çevremde bahsi geçen haliyle rastlantım olmadı..

0|0
    0|0
  • Alkolü fazla kaçırmıştır kusar.

0|0
    0|0
  • Gösterişten olabilir.

0|0
    0|0
  • genel olarak tüm insanlarda olan bişey. yalnız erkeklerin ağlamamaya olan meyilinden dolayı daha çabuk bi şekilde meydana gelir. ayrıca herşeyi kendine dert eden, hep bişeylerin olmasından veya olacağından korkan insanlarda daha çok görülür.

0|0
    0|0
    • evet aynen öyle,kafasına herşeyı çok takıyor:(teşekkürler

• senin yanında rahat olmasını sağla, kendi gibi olmasını sağla. bunu başarabildiği zaman böyle bi sorunu kalmayacaktır :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim bir arkadaşımda da vardı.Her şeyi içine atan bir tipti.Üzüldüğü zaman duygularını dışa yansıtamıyor,ağlayamıyordu o yüzden üzüntüsü midesine vuruyor ve kusuyordu.

0|0
    0|0
  • Kimi insanlar üzüldüklerinde mide sorunu yaşarlar. Hele erkekler ağlayamadıkları kendilerini sıktıkları için olabilen bir durumdur

0|0
    0|0
  • benimki sadece cok heyecanlandigi zaman, yani korkunca kusuyor. iki sefer yasadim. uzuntulu olunca hic kusmadi :

0|0
    0|0
  • Bu söylediğin duruma bir örnek dahi görmedim.Midesiyle ilgili problemi vardır.

0|0
    0|0
  • Höööönnkkk?

İçmişmidir, yoksa show amaçlı bir kaç intiharlık hapmı yutmuştur?

0|0
    0|0
  • Hic kusmadi , selami kusuyodu ben kucukken.

0|0
    0|0
  • Belki anksiyete durumu vardır korkunca felan kusar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...