Vücudu sıkılaştırmak için ne yapmalı?

boyum 1.60 ve 48 kiloyum yani fazla kilom yok sadece vücudumu sıkılaştırmak istiyorum yani sağlıklı olmak açısından sporun gerekli olduğunu biliyorum. Kendimi çok fazla zorlamadan sabahları koşuya başlamayı düşünüyorum işe yarar mı sıkılaşmak adına?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yarar. sıkılaşma dediğimiz şey zaten yağ oranını düşürüp kas oranını arttırmak. koşu yağ yakma açısından çok faydalı ama dikkat et koşu yapıyorum diye yeme alışkanlığını çok değiştirme.

0|0
    0|0
  • işe yarar ama yürüsen daha iyi olur zaten kilon fazlada değil erir gidersin barfiks cek sınav mekik ne bulursan yap :D

0|0
    0|0
  • koş yüz ip atla

0|0
    0|0
  • Olabilir mantıklı

0|0
    0|0
  • Tabiki de yarar. Sıkılaşma haricinde de birçok faydası vardır sabah koşusunun vücuda

0|0
    0|0
  • Koşu yaramaz. Fitnessa git koca da bulursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen koşmalısın bence.

0|0
    0|0
  • Fitness gayet işe yarıyor ama düzenli git etkisini görürsün. He bir de bol ve sık su ic tüm yağları eritir. Ve son olarak bir spor dalıyla ilgilen en basitinden yüzme

0|0
    0|0
    • zaten yağ falan yok vücudumda kilom da gayet iyi fitnes sağlıklı değil bence zaten zayıflamak değil amacım sahilde bir sabah koşusu bana iyi gelecek..

• Olmaz ki

0|0
    0|0
  • SIKILASTIRMAK istiyosan kendini mecbur zorlamalisin

0|0
    0|0
    • zaten yağ fazla yok yani çok da sarkık değil vücudum zaten sıkı da işte maksat spor yapmak :)

• Düzgün bir sekilde yaparsan olabilir basarilar👍😊

Yükleniyor...