Madımak olayı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

Madımak'ta insanların yakılmasını savunan zihniyetler hakkında ne düşünüyorsunuz? Madımak olayını DDK araştıracakmış. Peki sizin görüşünüz nedir ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• %60'lık güruha dahil olduklarını düşünüyorum.. bi de çıkıp "islam hoşgörü dinidir" diye ötüyorlar ya. allahu ekber diyerek aydınları yakmanın neresi hoşgörü oldu? bu araştırmadan bi sonuç çıkacağına inanmıyorum açıkçası.. yobazların avukatları milletvekili olarak fink atarlarken anlamlı bir sonuç çıkması beklenemez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimsenin kimseyi yakmaya hakkı yok. O yobazlar cennete gideceklerini sanıyorlarsa, çok yanılıyorlar... Ben kimsenin cezalandırılacağını sanmıyorum. Bu ülkede ceza sistemi çok zayıf ya da işlemiyor. Onca aydına yazık oldu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• insan olanın o görüntüleri izleyince utanması gereken bir olay...ama bırak utanmayı otel yanarken dışardakilerin sevinç gösterileri tekbir getirmeleri benim için insanlığın bittiği gündür...

0|0
    0|0
  • Siz böyle ayrımcılık yaptığınız sürece bu olaylar bu şekilde olucaktır insan yakmak tabiki yanlış bir şey bunu bir kesime mal etmek yanlış bu tür olayların hepsini aydınlatmak gerekir bütün din ırk mezheplerin barış içinde yaşayacağı bir yer haline getirmek için çalışmamız gerekir sağ duyulu olmamız lazım

0|0
    0|0
  • Aydınları yakan yobazların avukatları mecliste fink atıyor. Ne düşünelim ki?

0|0
    0|0
  • ölümü savunan hiç bir zihniyet tasvif edilemez. insan isek etmememiz gerekir.

ama insanın inancına küfretmekte aynı şekilde karşısında durulması gereken bir durumdur.

0|0
    0|0
  • insanlık ayıbı gerçek sorumlular bulunmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...