Kapat

Numara başka bir hatta taşıyacağım ne yapmam gerekiyor?

numaramı taşımayı düşünüyorum ama nasıl olur ne yapmam gerekir hiç bilmiyorum. aynı gün içinde numara taşınabiliyoırmu? yoksa beklememi gerektircek bir durum varmı ? numarayı taşırken ücret alınıyormu? nekadar alınıyor? siz numaranızı taşıdınızmı ? taşırken naptınız bana anlatırmısınız?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• taşıma ücretsizdir kimlik fotokopinizle hangi hatta geçecekseniz oranın iletişim merkezine başvuruyorsunuz ortalama 6gün içinde aktif oluyor bu 6 gün içinde mevcut hattınız kapanmıyor ve iletişim kaybınız olmuyor.

0|0
    0|0
  • numara taşıma için taşımak istedigin gsm firimasına baş vurman yeterli olacaktır sadece kimlik fotokopi alıyorlar ve işlem 3 gün içinde gerçekleşiyor kimi zaman bu daha az zaman alabiliyor

0|0
    0|0
  • tasıdıgın zaman zaten acılması için 3-4 gun beklyosn sonra tekrr tasırsan yine bekleyeceksın

tasıma ucreti yok ama numarını 3ay dolmadan tasıdıgın icin numaranı tasıdıgın için yapılan kampanyalardan faydalanamıyosun

0|0
    0|0
    • nasıl yani 3 ay dolmadan?

• hattını tasıdıktan sonra kampanyalardan faydalanman için için 3 ay onceki hattını kullanmıs olman gerekiyo yani hattını tasıdn diyelm bi hafta sonra baska bi hatta tasıdıgında kapanyalardan faydalanamıyosun

• he yok öyle bi niyetim aveaya geçip kalcam :) buarada teşekkürr ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...