Numara başka bir hatta taşıyacağım ne yapmam gerekiyor?

numaramı taşımayı düşünüyorum ama nasıl olur ne yapmam gerekir hiç bilmiyorum. aynı gün içinde numara taşınabiliyoırmu? yoksa beklememi gerektircek bir durum varmı ? numarayı taşırken ücret alınıyormu? nekadar alınıyor? siz numaranızı taşıdınızmı ? taşırken naptınız bana anlatırmısınız?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• taşıma ücretsizdir kimlik fotokopinizle hangi hatta geçecekseniz oranın iletişim merkezine başvuruyorsunuz ortalama 6gün içinde aktif oluyor bu 6 gün içinde mevcut hattınız kapanmıyor ve iletişim kaybınız olmuyor.

0|0
    0|0
  • numara taşıma için taşımak istedigin gsm firimasına baş vurman yeterli olacaktır sadece kimlik fotokopi alıyorlar ve işlem 3 gün içinde gerçekleşiyor kimi zaman bu daha az zaman alabiliyor

0|0
    0|0
  • tasıdıgın zaman zaten acılması için 3-4 gun beklyosn sonra tekrr tasırsan yine bekleyeceksın

tasıma ucreti yok ama numarını 3ay dolmadan tasıdıgın icin numaranı tasıdıgın için yapılan kampanyalardan faydalanamıyosun

0|0
    0|0
    • nasıl yani 3 ay dolmadan?

• hattını tasıdıktan sonra kampanyalardan faydalanman için için 3 ay onceki hattını kullanmıs olman gerekiyo yani hattını tasıdn diyelm bi hafta sonra baska bi hatta tasıdıgında kapanyalardan faydalanamıyosun

• he yok öyle bi niyetim aveaya geçip kalcam :) buarada teşekkürr ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...