Evime icra gelecek !

öğrenciyim kredi kartı taksitini ödeyemedim. geçen hafta pazartesi günü icra mektubu geldi 7 gün süreniz var diyo yatırmak için. ben şimdi parayı buldum sayılır. yetkiliyi arayıp sadece 50 lira eksik, elimdekini yatırsam 50 lirayıda 1 hafta sonra yatırsam desem ne der? icra yine gelir mi. birde bugün pazar her yer kapalı yarın ptt den yatırçağım 8.gün oluyor hemen icra memurları gelir mi yarın ? hemen

Güncellemeler:
Birde faiz binmis üstüne 80 lira hay allahım :S
Allah razı olsun sizden ödüm kopuyodu

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma korkma gelmez

Sen elindekini yatir gerisi icin de sana o musadeyi verirler

0|1
    0|0
    • İnsallah öyle olur bırde 8. gün oluyor ben öğleden sonra yatırabilcem öğleden önce gelırler mı

Erkekler Ne Diyor 10

• ilk olarak ana parayı yatırda icra takin dursun,gerisi sana banka söyler zaten ,fazla bekleme,

0|0
    0|0
  • malesef gelmez:) o sadece avukatın kişiyi sıkıştırmak için kullandıgı taktik bence sen yarın avukatı ara 50 tl eksik bile kabul eder param yok bu kadarım var de emin ol üstüne atlıcaktır paranın icra falanda gelmez rahat ol amaç korkutmak

0|1
    0|0
  • Birşey olmaz, kalanı sonra da halledebilirsin...

0|0
    0|0
  • İcra gelse neyini alacak ?

Sadece biligisayarin var. 80 lira ıcin o kadar emeğe girmeyi göze alıyorlarsa gelsin alsınlar..:(

0|0
    0|0
  • yaaav bı rahat ol eve bile gelmezler saçmalama hadı geldiler diyeliim ki avukat bunun için gelmez bişey almazlarr artık icra diye bişey yok.

0|0
    0|0
  • borcun nekadar söylemedin.gelemezler sadece korkutuyorlar seni...Taksit yapsınlar her ay ödeyebileceğin kadar bunu bile kabul eder avukat

0|0
    0|0
  • olur sen yatır süre veriliyor ben yaşadım

0|0
    0|0
  • eve icra olayı kaltı arkadaslar arastırın isterseniz :D biraz haber izleyin :D

0|0
    0|0
  • icra dıye bişey yok artık rahat ol

0|0
    0|0
  • 50 tl için gelip alırlar koltuğunu acımadan.git parayı bu biyerden dinlemezler seni

0|0
    0|0
    • Valla ?

• tamam artık kitaplarımı satcam ne kadar alabilirsem

• ne kitapları var sende?roman falan varmı

Kızlar Ne Diyor 6

• Tek bir sefer ödemedin diye haciz gelmez bildiğim ?

0|0
    0|0
  • Hemen gelmezler ihtar cekmişler ihtarın belli günü vardır zaten mühleti o mühletten önce gelemezler taksitlendirme imkanın temerrüdte olduğun için olabiliyordu sanırım emin değilim.

0|0
    0|0
  • neyine güvenerek aldın kredi kartını madem ödeyemiceksin niye ödeyemiceğin bişey alırki insan.

0|0
    0|0
  • aynısı bana da oldu yaa htta p.tesı gunu odemem gerekıyomus. senın son durum ne tatlm

0|0
    0|0
    • Allah yardımcın olsunn..100 lirasını yatırdım gerısını de sonra yatırcam kımse gelmedı allahtan :)

• canım benimde 30 lıra eksık sımdı odemeye gtcem bısey olrmukiiiiiiiiiiiiiiii

• Yok telas yapma bır sey olmadı

• ne kadar zamandır ödemedin

0|0
    0|0
    • canım ne kadar süre geciktirdiğini söylersen ona göre yardımcı olmaya çalışırım

çok arkadaşımın başına geldi aynı durum,süreye göre anlayış gösterebiliyorlar

• 50 lirayı istersen çalışarak kazanırsın bu kadarda olmaz pesssssss

0|0
    0|0
Yükleniyor...