Kadınlarda karın kası ne kadar sure de oluşmaya başlar?

Kadınlarda karın kası ne kadar sure de oluşmaya başlar?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• yağ oranın düşükse. kasları sıkılaştırdığın zaman fazla sürmez. karın bölgesinde ki yağ tabakası ne kadar inceyse o kadar hızlı şekillenir

0|0
    0|0
  • Buna etki eden birçok faktör var, genetik, beslenme, dinlenme, yağ yakım hızı.

0|0
    0|0
  • bu işin kadını erkeğinden ziyade yağ oranı daha mühimdir elbette kadın erkek fark eder testesteron denen mucize sayesinde ancak yağ oranın%10 un altındaysa abs ların belli olmaya başlayacaktır tabi yeterli güçte ve büyüklükteyse, unutma karın kası çalışarak yapılmaz

0|0
    0|0
  • Karın kası zaten bütün herkeste mevcuttur sadece üzerindeki yağ tabakası görünmesini engeller. Daha fazla geliştirmek istiyorsan günde en az 100 tane mekik çek dengeli bir şekilde proteinlerini al ve sağlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • her insanda var azda olsa sadece vücut yağ oranın yüksek ise üzerindeki yağ tabakası görünmesine engel olacaktır

0|0
    0|0
  • Fiziğe göre değişir o işler zor

0|0
    0|0
  • Vücudun yağ oranına bağlı birşey

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bir yandan terleyip bir yandan sıkılaştıran hareketleri bol bol tekrarlamak gerek, kilo problemin de olmazsa daha kolay sonuca ulaşırsın. bayanların sıkı bir karın görüntüsü de iyidir 👍🏻

0|0
    0|0
  • Karın kası mutfakta oluyor canım

0|0
    0|0
  • boşver ye iç keyfine bak

0|0
    0|0
  • İşin çok zor

0|0
    0|0
  • Zaten vardır herkeste ne oluşması?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende 2. ci ayda etkisini gösterdi salak gibi bıraktım yapmayı yemeğe abandım kayboldu 2 aylık emek boşa gitti

0|0
    0|0
  • Bence iki ay falandir ama ne kadar çalıştığına da bagli

0|0
    0|0
  • İki ay kadar bir sürede :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...