Yılbaşında neler yapacaksınız?

geldik bu yılın da sonuna... yeni yılı nasıl kutlayacaksınız? kimlerle bir araya geleceksiniz? maya takvimine göre dünyanın sonu gelmezse planlarınız neler yılbaşında? ben ailemle birlikte olacağım mesela.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilimle masa hazırlıcaz yemek yicez eğlenicez sonra tüm geceyi beraber geçircez

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Benimde ne yapacağım belli değil muhtemelen sevdiğim kızla takılırız vakit geç olmadan onu evine bırakırım kendimde eve gelirim sonra parka geçerim 2-3 şişe içerim ondan sonrada Welcome 2013

1|0
    0|1
  • Yılbaşının benim için diğer günlerden bir farkı yok. Eğlenmek için bir bahane olsa da artık sıradan insanların eğlence anlayışları bana monoton geliyor. Gürültüyü de kalabalığı da sevmem. Hersene havayi fişek, son saniyeleri saymak, salak gibi bağırmak, dansöz oynatmaktan insanlar nasıl sıkılmıyor anlamıyorum.

Belki akşam ailece toplanır yemek yeriz. Biraz sohbetten sonra izin isterim.

1|0
    0|0
  • Yılbasında Ailemle otururum hep :) Kola cekirdek vs Pasta börek :) Televizyona bakılır.

1|1
    0|0
  • aslında evde geçer ama şöyle türk sanat müziğinden zekai tunca yıldırım bekçi gibi kişilerin çıktığı bir yer olsa yakında ailecek gitmek isterim

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarla bir barda gidip kendimi kaybedene kadar içip 2013 ün ilk sabahında adını dahi hatırlamadığım bir kadınla uyanıp kendini toplamak için sert bir kahve almaya gideceğim

1|0
    0|0
  • sevgili bulabilirsem onunla, olmazsa yalnız

1|1
    0|0
  • kız arkadaşım ve ailesiyle geçecek

1|0
    0|0
  • Her zamanki gibi aileyle kestane partisi, pump up the soba

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4