Sizin gözünüzde ağır bir bayan nasıl olur?

ağır,edepli,oturmasını kalkmasını bilen, şimdi bana örnekle açıklayın, herkes kafasından bi örnek versin, mesela şöyle bi yerde şöyle yaparsa diye

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Hm. Çok sakin ve soğukkanlı olmalı. Fazla koşmamalı spor alanında falan yani. Hep sakin yürümeli ve birazda havalı olmalı pek herkesle konuşmamalı. Gerektiğinde konuşmalı ve her işini biraz daha yavaş yapmalı. :)

0|0
    0|0
  • heryerde her soruya atlamıcak, gözü ayrı kıcı ayrı kaşı ayrı oynamyacak, ortama göre konuşmasını bilicek, gözler biyere gidince fıldır fıldır olmayacak, edebini giyimini kuşamını bilecek, sahiplenici olacak, bide dışarıda bir prenses yataktada bi fahişe gibi olacak:)

0|0
    0|0
  • saçma sapan her şeye gülmemesi lazım konuşması lağbali olmaması lazım bu kadar yeter ya giyimde de abartmazsa iyidir işte :)

0|0
    0|0
  • Şuh kahkahalar atmayacak ulu orta...

0|0
    0|0
  • adanalıyı izledinmi

0|0
    0|0
  • +75 kg Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • yerine göre davranmalı

0|0
    0|0
  • Yerinde ve zamaninda gerektigi kadar gulucek, fazlasi itici geliyor. Bi sey e kizdigi zaman, hemen o ortamda degilde arkadasini kenara cekip ona derdini anlatacak , misal benim bi kiz arkadasim vardi her seye itaraz ederdi ben ak derdim o kara derdi yolun ortasinda bagira bagira tartisirdi, iliskimiz pek te uzun surmedi bu yuzden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• varolmanın dayanılmaz hafifliğine vuruldum ben

1|1
    0|0
  • Bende merak ettim açıkcası

0|0
    0|0
Yükleniyor...