Benimle evlenmekten vaz mı geçti?

beni sevdiğini biliyorum ama son zamanlarda kavgalarımız arttı önceden çok evlilik isterken bana yüzük almışken büyük bi kavgada atmıştım ve yenisini almamıştı geçen gün de bizim sınıftaki bi kız sözlüyüm dedi ama yüzüğü yoktu ben de dedim ki bak ne güzel sözlüm var diyo biz neden sözlüyüz demiyoruz dedim bana dedi ki söz okul bittikten sonra yaparız şimdi yüzük alsam anlamı yok gelecekte ne olcağını bilemezsin sen bugünün tadını çıkar dedi bu ne demek istemiyorum evlenmek mi demek hep şenle evlencem diyen çocuk neden anlamı yok desin ki dimi istemiyo mu benle evlenmek artık

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• o yüzgü atmak hacıya fena dokunmuş bazen öyle bi an gelir it gibi severken çok ama çok anlamsız bişey yüzünden insanın içindeki alev sönüverir, bunu bi anlamı bi açıklaması yok galiba anlık bişey, bazen çok dikkat etmek gerekiyo, bence çokda umut bekleme karşı taraf dümeni kırmış ona yetyişmeye çalışma azar azar içindeki duyguları bastır, tekrar alevlenirmi bilmem ama hazırlıklı olmak lazım

0|0
    0|0
    • annem karsı cıkıyodu ben de yuzugu attım ben yuzugu atınca annemi aradı dedi ki ben kızınızla ciddiyim evlenmek istiyorum dedi ama annem olmaz dedi hala da karsı ben o oyle yapınca onunla barıstım devam ettik bu olayın uzerinden 6 ay falan gecti yani ayrılmadı ama yenisini de almadı kafasını karıstıran ailem mi

• zaten su an evlilik dusunmuyoruz yani en erken dediğim gibi 2 sene sonra benim istedigim adı konsun istiyosa cunku herkes evlencez gibi dusunuyo evlilik teklif etmedi mi diyolar bakıyorum herkes esini bulmaya basladı ben de onu istiyorum ve ilerde o iyi para kazancak mezun olunca ama babasının parası yok kendi imkanlarıyla okuyo bu yuzden de daha olgun daha aklı basında aslında yani o benim bulabilecegim en iyi erkek

• Hakknda hayırlısı olsun o zaman, Allah gönlüne göre verir inşallah.

Erkekler Ne Diyor 4

• şansını kaybettin yüzük atmak bi erkeğe ne kadar koyar bilemezsin..

0|0
    0|0
    • annem yoksa okuldan alırım dedi

• Bunu ona güzel bi sekilde belirtebilirdin?

• soyledim zaten o yuzden ayrılmadık yuzugu attım ama bana yenisini alcagını soyledi sonra param yok şimdi sonra kuzenimin yuzugu cok guzel ondan alcam dedi ama burda yok dedi kayseride dedi bi kere bana bi yuzuk gosterdi bunun gibi ama cok daha guzel diye kayseriye gidince alır mı ki o zamana kadar ona cok iyi davransam onu kendime baglasam

• biraz tutarsızlık var galiba

0|1
    0|0
  • önce okulunuzu okuyun ekmeğinizi kazanın sen onun gibi kaç sevgili daha değiştirirsin evlenene kadar

0|0
    0|0
    • 2 yıldır cıkıyoruz dk bası sevgili değiştiren biri değilim ve 3. sınıfız okul seneye bitiyo zaten bizim bolum son sene staj yapılıyo calısıyosun yani yine

• o zaman vaz geçmiş o yüzüğü atarken düşüncektin

• atma nedenim ailemdi ailem onu istemiyo karsı cıkıyo ama o aileme hep ben kızınızla ciddiyim onu cok seviyorum evlenmek istiyorum diyodu:(simdi neden boyle yapıyo

• evlilikten vazgeçmiş bencede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü yüzük takmak önemli bir olay .ama insanlar unutturmaya önemsememeye çalışıyorlar.sen ilerde yüzük atmış kız olacaksın.o da hiç birşey yapmamış kız.

0|0
    0|0
    • annem için attım bunu o da biliyodu ve ben o yuzugu geri takmak istiyorum tamamen bittiğini dusunse kendi yuzugunu bana vermezdi dimi sakla diye

• haklısın yarınki tepki cok önemli sabah ilk işim yuzuk almak olcak sonra da karsısına cıkmak

• bol şans :)

• gecti borun pazari sur essegi nigdeye..

0|0
    0|0
    • arada evlencez lafı geciyo ama o gun oyle dedi

• iliski ilerledikce evet bazi seyler degisebiliyo ama o haline geri donmeye calis :) o halinle cocuk evlilik hayalleri kuruyomus iste dusun etkisini :D yeniden yapabilirsin bence

• inş basarırım oyle olmaya her calıstıgımda ters bişey oldu ama bu kez basarcam

Yükleniyor...