Kızlar, Düzenli spor nasıl yapılır?

Kızlar, sizden bir şey isteyeceğim. Bu benim ilk sorum bu arada. Ben kilo vermek istiyorum , spor yapmaya başladım. Ama devamı gelmiyor ,üşeniyorum ve yapmıyorum. Spora yazılsam daha disiplinli olur ama şu an için bu mümkün değil. Aranızda düzenli beslenme ve evde , ya da yürüyüş parkında yapılan spor ile zayıflayan var mı? Hiç bir spor aleti olmayacak , koşu da olmayacak. Sadece parktaki aletler ve yürüyüş. Ya da evde yapılan basit hareketler. Ve nasıl beslenmeliyim? Bunu düzenli olarak nasıl yapabilirim? Zorlanmadan kilo vermek zor biliyorum ama acil yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• Dediğin gibi sadece yürüyüşle parktaki aletlerle zayıflaman zor ama yaşam tarzını baştan aşağı değiştirirsen bu mümkün. Örneğin, Türk halkı kızartmalara bayılır böyle bol yağlı patates kızartmaları mı dersin salataya gereğinden fazla konan yağlar mı dersin. bir kere hayatından yağı çıkar, patates kızartması mı çekti canın; soy patatesleri yağlı kağıtla at fırına mis gibi yağsız kızartma sana. Beyaz ekmek yeme; kepekli ya da çavdar ekmeklerinden ye, un oranları daha az olduğu için kalori açısından da uygun. Meyve ve sebzeyi hayatından hiç eksik etme çünkü içerdikleri su oranlarıyla karbonhidratlardan daha fazla yarar sağlarlar. Kısacası beslenme tarzını yağsız, az tuzlu, az şekerli, az unlu bir yaşam tarzına çevirirsen çok faydasını görürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ekmeği şekeri ve aşırı yağlı yiyecekleri kes, günde 1,5 litre su iç yeşil çay iç (metabolizmayı hızlandırıyor) yürüyüş yap ip atla. Bunları yaparsan zaten zayıflarsın:)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim tavsiyen için:)

Yükleniyor...