Yorumlarınızı bekliyor arkadaşlar.

okulda biri var hiç boş durmuyo yani sürekli birileriyle çıkıyo daha okulun ilk günü ilk defa gördüğü bi kıza çıkma teklifi ettiler ve 1 ay kadar çıkıp ayrıldılar ondan sonrada okuldan olmayan başka bi kızla çıkıp ayrıldılar ve ayrıldıktan iki hafta sonrada arkadsının sevgilisine söyleyerek benim numarımı istedi beni beğeniyomuş falan neyse (bende onu beğeniyodum)ama kabul etmedim iki gün sonrada benim yakın arkadaşıma seni çok beğeniyorum falan diye mesaj attı ama okuldada sürekli bakıp duruyo. çok sinirlendim yani değişik bi duygu nasıl anlatıyım bilmiyorum.sizce niye böyle yaptı.ben nasıl davranıyım

• Sıp sevdi
    100% (1)50% (1)67% (2)Oy Ver
  • Bana koycanı düşündüğü için yakın arkadaşıma mesaj attı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer (cevabı yorum atın)
    0% (0)50% (1)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• bnce kabull ett.. teklifini eqer sende onu seviyosn.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Elbise değiştirir gibi sevgili değiştirenden uzak dur. Belki iddaaya falan girmiştir birileriyle.Burası aşk acısı çekenlerle dolu sonradan sende onlara dahil olma.Öyle birini sevki ağırbaşlı olsun tüm çevre yada okul sizi kıskansın.Ya bak gördünmü o çocuk bunuda bıraktı ben size demiştim oğlum/kızım tarzı aleyhinizde dedikodu çıkmasını istemezsin sanırım. B şıkkı çok dobra ve argo olmuş.

0|0
    0|0
  • Böyle i*ne puşt gibin bişey :) Aha da uzak durulması gereken erkek tipi.

0|0
    0|0
  • hiç ilgilenme

0|1
    0|0
  • O ne ya öyle?Daldan dala

0|0
    0|0
  • b seçeneği na koycanı düşündüğü için yakın arkadaşıma mesaj attı

0|0
    0|0
  • Herkese atlamaya çalışan horoz bu :)

0|0
    0|0
  • Araniyo iste kizim popi olma cabalari vol. 1 uzak dur ondan sana bi sey cikmaz, uzuldugunle kalirsin millete de is atiyomus zaten.

0|0
    0|0
    • zaten populer biri cevreside baya geniş.yorumun için teşekkurler

• Ne demek bizde de oyle bi ark vardi, hergun biriyle sinifta kanka dedigi herkes le cikti, sonra okuldan gitti kizlarin hepsi kendini kullanilmis hissediyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Aman uzak dur.bizim okulda da var öyle bi tip. bizim arkadaş grubuna ful yavşadı zaten. şimdi de çıktığı var dediğin gibi daldan dala. kız ve kendisi okulda dalga konusu oluyo hep.

zaten o çevresi de hep böyle yaparak genişliyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...