İp atlayarak kilo vereniniz var mı?

SOnunda sayaçlı ipimin gelmesi ile büyük bir mutluluk yaşıyorum :D
Amacım tamamen zayıflamak, sıkılaşmak haliyle. İnternette epey faydası olduğunu okudum zaten ama yine de size de sorayım dedim. aranızda ip atlayarak kilo veren, sıkılaşan vs var mı? Varsa ne kadar sürede kaç iple kaç kilo verdi falan yazsınlar işte :D

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Yaklaşık 2 sene önce boyum uzasın diye odamda atlıyordum işe yaradı sanırım, kilo sorunum yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• baya bir süre atlamalısın ip gibime geldi sanki:))
    yani nasıl olacak yoksa

0|0
    0|0
  • Abla yapmayin bunlari

0|0
    1|0
  • basketbolla zayifladim mantiken ayni kapiya cikiyo kesinlikle zayiflarsin :D

0|0
    0|0
  • ip atlamakla daha cok direnç sağlarsın kılodan önce

0|0
    0|0
  • Var tabi her antrenmanda kullanıyoruz vücudu da sekillendirir

0|0
    0|0
  • normal bir şekilde değilde sporcuların atladığı gibi atlarsan olur. Ve sen çok yersen ip atlamak sadece yediğini yakar yerinde sayar durursun :D

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyosan kalori harcamalısın. Kalori harcada ister yürüyüş yap ister ip atla :D

0|0
    0|0
  • İp atlamak kilo vermede en iyi yöntemlerden biridir. 1 saat ip atlayan bir kimse ortalama 600 kalori yakar ve 1 saat için oldukça iyi bir sayı. Ayrıca alt karın bölge, basen, kalça ve baldır yağlarını erittiği gibi bu bölgelerin sıkı olmasını sağlar. Vücudu toparlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yok yuruyus yaparm iyi geliyor

0|0
    0|0
  • hergün kossan iyidir. zamanim yok diyorsan squat falan yap daha etkili olur.

0|0
    0|0
    • Çalıştığım için hergün koşma şansım yok ama işe gidip gelirken akşam 2km sabah 2km yol yürüyorum :D

• sabah olmaz da aksam dönerken kosabilirsin mesela sikilastirir vucudunu.
      üzerini degistirme imkanin varsa is yerinde yaninda esofmn falan götür eve kosarak dön.(:

• iple ugraşmadım hiç :

0|1
    0|0
  • Atıyorum, 100'den başlayıp her seferinde arttırmanız lazım...

0|0
    0|0
  • Ilk defa duydum 😨

0|0
    0|0
  • işe yarıyorsa bizde alalım valla

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum :)

0|0
    0|0
  • Ya ip kalori yaktırır illaki ama sıkılaştırmadığını tam tersine sarkma yaptığını duymuştum :/

0|0
    0|0
    • Göğüslerde sarkma yapabiliyormuş ama onun dışında çok iyi sıkılaşma sağlıyormuş :D

Yükleniyor...