Biterse bitsin diyen adamla ömrümü harcayamam, siz ne düşünüyorsunuz?

bi gece saat 2e doğru sevgilim mesaj attı 'tamam çıkmadan önce haber ver bende çıkarım ;-)' sabah sorduğumda telefonun kardeşinde olduğunu o sırada kendisine mesaj geldiği için kardeşinin onu uyandırdığını onunda benim de tanıdığım bi erkek arkadaşına uyku sersemi böyle bi mesaj attığını söyledi. Kavga ettik . Inanmadım. Gün içinde arayıp o mesaj attığını söylediği arkadaşıyla buluştuğunu ben kızıyorum diye söyleyemediğini söyledi. Bi kaç bira içip gelmişler. Ama sevgilim öyle mesajlarda gülücük falan yapacak biri değil hele ki erkek arkadaşına asla. Kız konusunda hep güvendim hiç tereddütsüz aslında. Bende ondan vodafone online şifresini istedim o gece kı mesaj ve arama kaydına bakmak için. Vermiyorum dedi. Bende bitirdim. Şifreyi vermiyor diye değil çocuk değiliz. Ama biteceğini göze almış ve vermiyorum biterse bitsin diyen adamla ömrümü harcayamam . Siz ne düşünüyosunuz ? Doğru mu yaptım?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kusursuz dost arayan dostsuz kalır ama ilişkide gerçek aşk kalmamışsa yapacak bişey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aferim en doğrusunu yapmışsın. Sevgilisine değilde, kafasında yarattığı şüphelere inanmalı herkez...

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın, şüphelerinde de haklısın bu arada

0|1
    0|0
  • boş işler bunlar

0|0
    0|0
  • paranoıyaksın sen kızım

0|0
    0|0
  • cevap yazma sevgiline

0|0
    0|0
  • eed kımse vazgecılmez dııl yanı nneden sana hersyı acıklamıo o zaman

0|0
    0|0
  • Senden kurtulmuş .İyi yaptın.

0|0
    0|0
  • Mantıklı .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğerki resti çekmene rağmen vermiyorsa bir şey var diye düşündüm.zaten ilişkinin bitmesini göze aldıysa bırak öyle kalsın.böyle küçük bir olayı bu kadar büyük hale getiren o.umarım hatasını anlar ve geri döner

0|0
    0|0
    • geri dönse de böyle saçma birşey için geleceği olan bi ilişkiye nokta koyduk artık mümkün değil..

• Bence çok doğru yapmışsınız şifreyi vermiyorsa kesin sakladığı bise vardir.

0|0
    0|0
  • İyide ' ;-) ' gülücük değil ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...