Erkeklerin geri dönmek istemesine kadar geçen zaman?

Konuşmaları tekrar okudum. Aslında kısa da olsa hepsine cevap vermiş ama buna cevap vermemiş.

İstersen o zamanki halini sen şimdiden düşünmeye başla. Şimdi kızlarla samimi olcaksın. Erkeklerle gezceksin dolaşcaksın. Bi 2-3 ay hiç bir şeyin farkında olmadan sadece kahkaha atıcaksın. Hatta başkasını öpüceksin seni seviyorum falan filan diceksin ama bakıcaksın ki hiç kimse rabia değil. bakalım senin için hiç bir şey yapmayıp tam tersi seni köle eden bi cici kızla çıkınca götün düşüyo mu düşmüyo mu. En fazla 6 ay veriyorum bunlara. Çektiğin acıyla kahrolucaksın.

Hem de o en son tamam. Yazdı, ben cevap vermedim. Taaa 12 dakika sonra S diye mesaj attı. Demek ki girip mesajları okumuş tekrar baştan sona. Sonra bir şey demek istemiş s yazmış göndermiş, tabi ben hemen sazan gibi atlayıp s ne lan dicem ya. Ama demedim. Gurur yapıyo beyefendi. Ya da mesajları okumuş bişey yazmış silmiş s kalmış ya da yazmamış yanlışlıkla s göndermiş. Ama aradan geçen 12 dakika olduğuna göre tekrar mesajları okumuş.

Hani umrunda değilmişim gibi cevap vermeyip sadece şifresini istiyodu ya. Gerçekten götü tutuşmasa başka hesap açardı. O anki telaşla şifresine sarmıştı. Ama yazdıklarım umrunda olduğu için tekrar okudu. Ve ben cevap vermeyince sinirlendi, koydu ona, morali bozuldu. Facesi de kitli zaten. Sadece beni düşündü ve gecesi bok oldu.

Ben demesem ne benden fotoğrafını alcak ne de benim ondaki eşyalarımı vercek.

Erhan da onu dövünce ona iyice bi koycak. Benden çok nefret edicek bi süre. Her geçen gün aklına geldiğimde nefreti katlanacak. O da kızlarla konuscak aklınca benden intikam almak için. Belki bu bikaç sürcek. Bir daha başkasıyla çıkmak gibi bi hata yapar mı bilmem. Ama cıkarsa yine mutlu olamıycak. Kimsenin ben olmadığını eninde sonunda anlıycak. Belki gururundan gelip bunu bana söyleyemiycek ama gerçekten çok özliycek çok ağlıycak çok vicdan azabı çekicek. Kısacası, tam anlamıyla kahrolucak.

Benden nefret etmesi 1 ay sürcek. Bu süre içinde bi kız ayarlaması 1 ay sürcek. Kızla çıkıp hevesini alması en fazla 3 ay. Kahrolucak hale gelmesi 1 ay. Aha tam 6 oluyo :D 6 ay sonra kasanova ahmet olmuş, keş ahmet :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hıı döner döner, kesin döner. 6 ay sonra belediyenin önünde elinde çiçekle seni bekler. Sakın geç kalma sabah erkenden git bekle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...