Spor için alınan protein ilaçları bayanlar için karin kası ve popo kaldırmaya yarıyor mu? Yariyorsa ücreti ne kadar?

Spor yapmadan alsam popom kalkık ve karnım kaslı olur mu bir ay içinde ozellikle beylerden yardim bekliyorum? lütfen sapıkça yorumlar yazmayın?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Protein ilacı? Protein tozu? Aynı şeyden mi bahsediyoruz acaba? Bu tarz şeyler spor yapmadan kullanılmaz. Ayrıca iyi beslenmen gerekir bunlar beslenmeye ek takviyedir. Yediklerine dikkat etmeyip bunları kullanmanın hiçbir anlamı olmaz organlarını yorarsın. Ayrıca bu dediklerin kas yapıcıdır karın kası okey de poponla nasıl kas yapıcaksın:d onun ilaçla takviyeyle alakası yok farklı yöntemler uygulaman lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Protein tozları gıda destek ürünleridir. Düzenli ve protein ağırlıklı beslenmiyorsanız ne kullanırsanız kullanın kalça dikleştirme ve karın kası yapamazsınız. Spor yapmadan karın kası yapılıyor olsaydı onlarca erkek yüzlerce kilo altında dakikalarca spor yapmazdı. Protein tozu sizin dediğiniz şekilde kullanılırsa pahalı idrar üretmekten başka işe yaramaz. Yani sorunuzun net cevabı olarak beklentilerinizi karşılamaz, hele ki 1 ay gibi bir zaman zarfında hiç bir etki göremezsiniz spor yapsanız bile.

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan alsam...'dan sonrasını okumadım

0|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../q3229516-resimli-protein-tozu-kac-olcek-atilmali 179 tl milkshake ile birlikte o plastik kap la yani kanka

0|0
    0|0
    • pardon ya :D sen protein hapı demişsin neyse ben cok utandım :/ gidiyorum :(

• Bence dikkat et hepten sarkmayasin

0|0
    0|0
  • Şöyle bir durum yok, ben protein tozu kullanayım sonra evde yatayım bol bol, bende sixpack adonis olsun popo dolgunlaşıp kalksın. Yanlış bir algı var toplumda spor yapmak ve protein tozları konusunda çok bilinçsiziz ne yazık ki. Protein tozu sadece ek besindir. Siz antrenman yapmazsanız hiçbir işe yaramaz. Aklına takılan bir şey varsa sor cevaplarım

0|0
    0|0
  • bir öyle hataya düşme 2 kas yapıcaksan ilk başta yağlarını yakman gerek iç l carnitine en başta onlar gitsin sonra bakarız

0|0
    0|0
  • Herşey bu kadar kolay mi ya 😭😂 bağyan nicktir git

0|0
    0|0
  • Nereni çalıştırırsan orana etki eder fazla içme çalışma oranına göre iki günde bir haftada bir veya iki haftada bir alman iyi olur.

0|0
    0|0
  • vucut olarak yarar ama calisma ile o popo kakar

0|0
    0|0
  • protein ilaçalrının hepsi zararlı hatırlatayım

0|0
    0|0
  • mumkunse dogal olarak bsslen

0|0
    0|0
  • kullanma zararlılar. kaldı ki ben erkek halimle kullanmıyorum. hormonal dengeni bozabilir. en iyisi doğal beslenmektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaramiyor. Ama iciyorum yine de

0|0
    0|1
Yükleniyor...