İlk tanışmada neden yaş sorulur?

kızlar bir erkekege neden yaşını sorarsınız?_erkekler bi kız size yaşınızı sorduğunda ne düşünürsünüz?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kız sende büyük ise iş ilerlemeden seni postalamak için ama yaşında olgun gösteriyorsan yaşını büyük söylemek en iyisi

0|0
    0|0
    • çok mantıklı.hele bide kızın yaşı buyukse iş ilerlemez. O yuzden o karı beni görür görmez yaşımı sordu.

• büyük ihtimalle öğledir yaş soran kadın senden büyükse devam etmez ama hiç bir şey sormazsa büyükse bile devam eder

Kızlar Ne Diyor 8

• 27 yasindayim ve daha genc gorunuyorum. Bu yuzden genelde benden kucukler askinti oluyor..

Genelde muhabbet kur yapma asamasindan hoop olgun davranislarimdan aciliyor, olgunum cunku senden buyugum akillim diyemiyorum tabi..

0|0
    0|0
  • aslında yaş o kadar önemli bi faktör değil tabi arada çok açık olmamak şartıyla genelde en ideali erkeğin büyük olmasıdır çünkü yaşça büyük erkek daha deneyimlidir ama bazen istisnalar bozuluyor yaşça küçük olan erkek daha olgun daha deneyimli çıkıyor :/

0|0
    0|0
    • daha deneyimli derken insan ilişkilerinde mi?

• ee daha ne o zaman alah ayırmasın kardeş :)

• teşekkürler :)

• Meraktan. yaşını gösteriyor mu diye

0|0
    0|0
  • büyüklerden mi hoşlanıyosun?

0|0
    0|0
    • alakası yok. benden 6-7 yaş buyuk birisi hiç tanımadan. yaşımı sordu.sağolsun arkadaş neden sormuş olabileceğini hatırlattı

• davul bile dengi dengine demişler yani

ama güzel bir soru sormuşsun en sık rastlanan bişey

0|0
    0|0
  • Öğrenmek için.

0|0
    0|0
  • onu tanımak istediğim için neden olcak

0|0
    0|0
  • yaş önemlidir.:D

0|0
    0|0
    • bence hiç önemli değil

• şimdi ben 19 yaşındayım. ve 35 yaşındaki bi adamla sohbete girmem derin derin. ama yaşıtımla yada belli bi yaşa kadar daha rahat daha iyi sohbet içine girebilirim. nasıl önemli değil?

• peki misal 35 yaşındaki adamla yaşıtından daha rahat sohbetlere girebiliyorsan kendini daha rahat,daha mutlu,daha huzurlu hissediyorsan, aile baskısı mahalle baskısı yoksa yine aynı şekildemi düşünürsün bilemem.

Erkekler Ne Diyor 4

• bi kız bana yaşımı sordugunda yaşımın kaç oldugunu düşünürüm.parmaklarımıda kullanırım düşünürken.her yıl değişiyor artık takip edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sanırım 18'den küçük gösteriyorsun.

0|0
    0|0
    • ne alaka? neden 18 de 14 değil veya 28 değil de 18 de takılı kaldın.sanırım sen 18 den küçük gösteriyon

• Senden büyükmü diye bakmak için.

0|0
    0|0
  • İş olsun diye. Konuşacak başka konu kalmamıştır belkide :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...