"Estetik cerrahi; baştan yaratılmanın ta kendisi" Kişisel dönüşüm ister misiniz ?

Bir gün estetik cerrah olan bir kişiyle tanıştınız. Sizi bir yarışma kampanyası için, baştan yaratmak istediğini söyledi; sizi çok beğenmiş... Ondan istediğiniz tüm ameliyatlar ücretsiz olacak ve sadece amacı; sizi çok güzel biri yapmak... Neler yaptırmak isterdiniz o cerraha ? :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• =) Herkes kendinden memnun görünüyor! Yakın bir arkadaşıyla bu konuyu konuşsa acaba neler sayarlar kimbilir... =D En güzel kadın veya en yakışıklı erkeğin bile kendinde memnun olmadığı yerler vardır. Özellikle kadınlar kusursuzlaşmak ister. Misal; Angelina Jolie'nin eski haline birde yeni haline bakın. Eski halide güzel yeni halide ama yeni hali kusursuz. =) Yani kimse sana şuramı buramı yaptırmak istiyorum demez, imkanı varsa gider gizli gizli yapar! =D Zaten gerekliyse kadın içinde erkek içinde estetiğe karşı değilim. Görsellikte çok önemli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• link bunlardan biri olmaktansa böyle kalmak çok daha risksiz.

1|0
    0|0
  • Hıcbırsey yaptırmazdım memnunum kendımden

0|1
    1|0
  • liposuction, ayak bileği inceltme, göğüs estetiği isterdim bide ilerde yaşlanınca botox yaptırmak için söz alırdım=)

0|0
    0|0
  • ben çok iyiym böyle neden başka biri olmak isteyeyimki

0|0
    1|0
    • memnunsan sorun yok, sadece daha iyisi olabilirdin ;)

• allah c.c herkezi en iyi ve en mükemmel şekilde yaratmiştır (yaradılanı severim yaratandan ötürü) bu yüzden yaradılan herşey güzeldir iyi bakılabilir bakım yapılabilir ama düzeltmek kimsenin hakkı değildir

bu benim fikrim

• Yok sağol almayayım ben.

0|0
    1|0
  • Cerrahlık drurum yok.

0|0
    1|0
  • henuz gerek duymuyorum.

0|0
    1|0
  • kendim için birsey istemezdim yanında asistanlık yapmak yeterli olurdu ayrıca her insanın kendine has bi güzelliği vardır bunu bir takım müdahalerle değistirp medyanın gözümüze soktuğu prototip taş bebeklerden olmak istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla Nip Tuck izlemisin

0|0
    0|1
  • Ben almayım, sağol.

0|0
    0|0
  • Beni çok beğenmişse neden baştan yapmak istiyor? O zaman beni çok beğenmemiş demektir, ki bu da kadınlar için sorun.

Zorunlu olmadıkça estetik/plastik cerrahiye karşıyım ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...