Sevgiliniz veya evleneceğiniz kişinin fiziğinin nasıl olmasını isterdiniz?

yani ciddi düşündüğünüz birinin fiziğinin nasıl olmasını isterdiniz sakın yok fizik önemli değil demeyin bence ciddi düşündüğünüz birinin yanınıza yakışması gerekir

evet beyaz atlı prens veya prensesinizi fiziğini öğrenmek istiyorum:)

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• çok uzun olmasa acayip sevineceğim ama yok olmuyor gözüm yükseklerde benim sahiden bak...

sevgililerimin hepsi 1.85den uzundu

ben daha 1.60 bile ya varım ya yokum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• fiziksel olarak diyebilecegim tek şey çok kara kaşlı kara gözlü sevmiyorum onun dışında genelde kumral ve 165 170 arası kızları begenirim ama genelde zor begenirim:) bazen çogu kişinin begendigi birini begenmeyebilirim sonucta bana güzel gelmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Kızların yanına yakıştırması için manken olmaya gerek yok.Cüzdan ne kadar kalınsa kedi kartı limiti ne kadar yüksekse araban auidi yada bmw ise gittiğin heryerde xx bey hoşgeldiniz deniyrsa işte bu kızlar için evlenme sebebidir.Şimdi eksileyenler çıkacak çünkü gerçeği kabul etmek zorr

1|0
    2|0
    • ben her kızı genel yargılama benim gözümde bunlar çok da önemli değil

• bence bunlar erkeklerin kendini kandırması

• Maverick sen benim sorularıma ve cevaplarıma yorum yapmazsan sevinirim.

• fiziği seksi olsun...dar etek yada dar bir pantolon giydiğinde o sexy hatlarını görmek istiyorum :)

beyaz pantolon giymeli çoğu kez..çok hoşuma gidiyor..saçları uzun olmalı..

incecik beli, dik gögüsleri ve pürüzsüz bacaklarıyla beni büyülemeli :)

0|0
    0|0
  • Boyu 1.80 olsun desem oldurtacak mısın. Herkes kendi gibi olsun, seven yine sever. Sevmeyen de kendisini zorlamasın.

0|0
    1|0
  • kimyamı bozack kadar düzgün. söz ben de onun için öyle olurum.

0|0
    0|0
  • kıvrımlı bir vücut , uzun bacaklar, incecik bir bel

0|0
    0|0
  • benden[1.81] kısa olsunda:)

0|0
    0|0
  • ... Kıvrımlı !

0|0
    0|1
  • ebatlar : 20 ye 40 sağdan

30 a 70 soldan

42 ye 21 ortadan

0|0
    1|0
    • süpermiş yaaaa:))

• alemsin wallahi:))

• şeker kız sevdim seni espriye açıksın :)

Kızlar Ne Diyor 10

• ewlenirken bence fiziğe değilde daha çok kişiliğe önem wermeli çünkü hayatını payalşıyorsun ..

2|1
    0|0
  • benim boyum 1 70 bu yüzden benden uzun boylu birisinin olmasını isterim.Sarışın erkekler çekici gelmiyor bana ya kumral olmalı ya da esmer.Fiziği fit olsun isterim çünkü ben spor yapan bir insanım spor yapan erkekler dikkatimi çekmiyor değil.Ama en önemlisi büyük konuşmamak gerekiyor ben kişiliği olsun isterim kişiliği olmayıpta isterse dünya yakışıklısı olsun nafile...

0|0
    0|0
    • Mutlaka herkese iyi biri düşmez.Uzun bulursun şerefsiz çıkar.

Şerefli diye alırsın kırmadığı ceviz kalmamıştır.KAvun değilki koklayıp seçelim

• kesinlikle öyle canım.

• haklısın:))

• sportif olmasini isterim :) ama kücük kusurlara :göbek yada kil gibi seylere takildigim olmaz hayatta.

:) insan yaslandikca degisiyor zaten ,önemli olan kisilik ulen anlayin bunu artik

0|0
    0|0
  • uzun boylu, sarışın, beyaz tenli, renkli gözlü, atletik yapılı, bol kaslı olsun :) kısaca Behlül'e benzesin yeter =))

0|0
    0|0
  • cok ince olmasini istemem göbeklide olmasin

ne tam esmer ne tam sarisin

saci ne tam kisa ne uzun olsun ne cok uzun

nede kisa olsun herseyin ortasi olsun yeter..

0|0
    0|0
  • Bence görünüş mutlaka önemli ilk heyecan dış görünüşte tanıdıkça içgüzelliğine aşık olursun. Kalp kendine yakışanı hep seçer bence...

0|0
    0|0
  • bu benim için önemli değil

0|1
    0|0
  • uzun boylu en az 1.84 1.87 arası olmalı

cok cılız olmayacak yanı beli olacak

kolları balon gıbı kaslı olmayacak ama az bıraz kas olsun

saçlar mutlaka dıkık olucak

0|0
    1|3
  • sarışın geniş omuzlu uzun boylu yahuşuklu:D

0|0
    0|0
  • gerçekte çok önemsemem ama madem sordun gözlerimi kapattığımda karşıma çıkan profil göbeksiz biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...