Fenerbahçe Teknik Kadro seçiminde sizce doğru yolda mı?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Fenerbahçe yine bir teknik kadro yenileme dönemine girdi. Sizce bu getirilen ekip ne kadar doğru. Türkiyemin güzel insanları dururken yine yabancı bir ekibin gelmesi Fenerbahçe'yi ne kadar ileriye taşıyacaktır?

• Evet
    67% (4)43% (3)54% (7)Oy Ver
  • Hayır
    33% (2)29% (2)31% (4)Oy Ver
  • Yine bir bağ bozumu...
    0% (0)28% (2)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yerli alternatifler de son derece sınırlı ama... Vitor Pereira doğru tercih bence.. Ayrıca yerli teknik direktör demek Aziz Yıldırım'ın teknik direktörlüğü demekti

0|0
    0|0
    • Her halukarda yine müdahale edecektir. Aksini düşünen sanırım olmaz. Ama yerli hoca yetiştiremiyoruz bu doğru...

• Terraneo ve Pereira ikilisi varken inan yapamaz.. Bu adamlar işlerinde kendilerini kanıtlamış isimler Aziz Yıldırım'a pabuç bırakıp, Volkan ve Emre'nin şımarıklarına göz yumarlar mı sanıyorsun! gerekirse 3. haftada tazminatlarını alıp çekip giderler umurlarında olmaz..

• Valla ben Türk antrenörlerden yana olduğum için sanırım soğuk bakacağım. Ben Galatasaraylı olmama rağmen başarılı olacaksa kendi insanımla olsun derim. Kendin diyosun parasını alır gider... Para kimden gider benim ülkemden :) Zamanla göreceğiz artık.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sportif Direktör hiç boş durmuyor :) teknik adam da taraftarın beklediği futbolu oynatacak kalitede :) bence Fenerbahçe doğru yolda :)

0|0
    0|0
    • E hadi zamanla görücez. Aziz Yıldırım futbolu jübile yapmadı daha :))

• Başkan olduğu sürece her türlü savunurum ama bende pek sevmem Azizi :D

• :D buda iyidi. Hayırlısı ne diyim :)))

• Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kan değişikliği şart

0|0
    0|0
  • ben çok başarılı bir hoca ile anlaşıldığını düşünüyorum. en önemli özelliği ersun yanal gibi antremana ve disipline önem veriyor.

0|0
    0|0
  • bu sene patlar bence çünkü diğer takımlarda da yabancılar bol olucak her takım tehlikeli olucak ligi tanımayan biri sadece fenerbahçe nin sağlam kadroyu kullanıp eskisi gibi ilk 2 ye oynayamaz bence

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Tanıma süresince bol bol talimatla oluşan kadrolar görürüz gibi geliyor. Ben bir yabancının ilk yılındaki başarıyı kendi başarısı saymam. Onu yönlendirenlerin başarısı sayarım açıkçası. Kalkıp buradan Portekize gittiğimi düşünüyorumda bakkalda sipariş vermeyi kim iyi öğretirse o kadar iyi konuşarak isterim. Mantık...

• evet

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    1|0
Yükleniyor...