Sevgilimin neden bana ilgisi azaldı?

Sevgilimin ilgisi azaldı bana veyada bana öyle geliyor. Artık bugün ne yaptın günün nasıl geçti sormuyor ve konu bile bulamıyoruz. Ve su an çok uykusu varmış uyudu. O bana sormadığı için neler yaptın bugün diye bende sormadım...

Güncellemeler:
Sözleriyle beni mutlu ediyor ama seven insan merak etmez mi bugun neler yaptigini falan ...

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kusurabakma ağır konuşcam sana ama yinede sabretcem. Yaa arkadaş sende sevgilisi değilmisin onun ? sen sordun mu ? Nie ondan bekliyorsun ? 1 olsun 2 olsun 100 olsun 10000 olsun ne farkeder ? karşılıksız yapın ne halt yapcaksanız.. Sizin için sıkıntı yaratan bişey varsada gidin asıl sahibiyle konuşun.. Böyle böyle diyin derdinizi anlatın bize biz kahin miyiz.. yorgundur halsizdir bişeyi vardır belki. sen karşılıksız ilgilen bakim noluyo. Sana bişey diyim mi büyük ihtimal ilgisiz birisin ama ilgilendiğini sananlardansın. Umarım anlarsında beni çeki düzen verirsin kendine. yoksa seni ne kadar severse sevsin biter bu ilişki haberin olsun .

1|0
    0|0
    • Artik sormicam. Mesela isim var cikiyorum der bende ne isi derim oda bunu her defasinda sormak zorunda misin demisdi bende buna uzuldum ozur diledi o gunden sonra sormuyorum artik

• Yani şöyle olur aşkım nasıldım,dahada mutlu etcem seni,beni bırakrmısın,ben sensiz yapamam. gibi yakınlaşcağınız cümleler kurarsınız yada birbirinize yol verirsiniz :)

• Bu dedigin ne ki. Biz mutlzyuz ama bazen konu bulamiyoruz ve erken uyumadini istemiyorum problem bu

Erkekler Ne Diyor 16

• ilişkiye girdikten sonra ilgisi azaldıysa seni fazla üzmeden ayrılmaya çalışıyor. ilgilenmeme en az zararla ilişkiyi bitirmek için bire birdir

0|0
    0|0
    • Yok oyle birsey ben baska yerde o baska yerde sadece tatillerde gorusuyoruz.

ama iliskiye falan girmedik istemiyoruzda evlenmeden olmaz. Her gun 3 - 4 saate konusuruz . Benim problemim konu bulmada bulamiyoruz oda hic sormuyor gunu nasil gecti falan diye

• sizin ilişkide heyecan kalmamış yaw. tatlı yalan tükenmez herzaman sözyleyebilirsin

• bacım bunu tek soracagın kişi o. konuş onla.

ben yorumların aksine kesinlikle olayınıza bitmiş gözyle bakmıyorum hatta olumlu bakar gibiyim.

emmaa sordugunda terslerse ve kazımaz bi edayla cevap veriyorsa, geçiştiriyosa seni seviyorum de ve -noktayı koymasan da- bi virgül bırak. yoklugunu hissettir. dönerse ilişkiniz yeşerir. dönmezse de gidip başkasını bulma.

herşey gönlünce ;)

0|0
    0|0
    • Sevgili olmadan önce hep yazardi 24 saat konusurduk. Ama hergun 3 - 4 saat konusuruz bizim problemimiz konu bulmak da

• annenin telle çok ugraştgın için sana kzdgnı söyle bikaç gün mesajlasmayalm da anneme etiket olsun de. ya da dersleri bhane et 2 3 hafta mesajlaşmayn sonra 13000 mesaj biter :) bizde böyleydi en azndan

hç olmasa 2 3 gün mesajlaşmayn.

• Yakında ayrılırsınız. ( Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar, demedi deme!. )

0|0
    0|0
  • merak edip sürekli soruncada of sende ne kadar meraklısın mı diyeceksin ?

ilgi gösteren kaybediyor bu devirde

0|0
    0|0
  • bir seyi icine atmıstır ben de öyle yaparım uyurum konusmam. ama kafaya takmısımdır ufak br seyi sölemem de

0|0
    0|0
  • Sen bi kere muhabbet açmaya çalış hala seni geri çevirmeye çalışıyosa sonu kötü söyliyim:).

0|0
    0|0
    • Zaten kendi demisdiki konu bul konusalim yoksa uykum var uyucam. Benimde aklima konu gelmedi uyumaya gitti ..

• Bence biraz farklı şeyler yapın sıkılmışsınız nasıl desem farklı şeyler yapın işte:).

• Ne mesela

• işini biliyor

0|0
    0|0
  • ayrılacagın günü bekle

0|0
    0|0
  • yenisini bulmuş olabilir

0|0
    0|0
  • sevgilin senden sıkılmış sanırım biraz ara verin

0|0
    0|0
  • O sormadım diye ben de sormadım. Ne mantık ama.

0|0
    0|0
  • istedi vermedin dimi?

0|0
    0|0
  • kaç yıllık bi ilişki bu?

0|0
    0|0
  • Tipik bir hatunsun o yüzden

0|0
    0|0
  • sevgiline güven aldatmıyodur seni :))