Bayanlar! jartiyer giymeye bakış açınız nedir?

Eşiniz veya sevgiliniz sizden giymenizi isterse ne düşünürsünüz?size göre sapıkca bi düşüncemi? olumlumu karşılardınız, yoksa bidaha böyle bi istekte bulunmamasınımı söylerdiniz, Buradan gelebilecek tepkilere göre adım atılacak :)

0|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• istemesinde bir sakınca yok. giy derse giymeli bence eşi.

2|3
    0|1
  • Jartiyer güzeldir ama herşeyle giyilemiyor

1|1
    0|1
  • yok görsel olarak güzel ki gözler parlıyor ben karşı değilim

0|1
    0|0
    • ya hani genelde pek yaygın degilya, tepkiden çekiniyorum, insan ciddi düşününce karşısındakiyle, yanlış anlşaşılmaktan korkuyo, gerçi bi çok konuda rahatız, şeytan işte bi adım ileri git diyo :)

• yav şimdi söylemede ilerde, en azından aklımın bi köşesinde olsun :)

• evde ona özel giynirim defile yababilirim hatta hahhaha

0|2
    0|0
  • Neden sapıkça olsun. Giyerim.

1|1
    0|0
  • Eş istiyorsa kesinlikle olumlu karşılanmalı. Bence bütün kadınlar olumlu karşılıyordur...

0|1
    0|0
  • bende siyah ve beyaz olarak var. fantazi olarak giydiğim oluyor.ayrıca bazen iş toplantısına da giyiyorum.sonuçta iç çamaşırı hatta değişik renk önerilerine açığım

0|1
    0|0
    • ten rengi olanı önerebilirim. :))

• renk konusunda olabilecek en iyi seçimleri yapmışsın zaten, bide iş toplantısı olayı süper, oy oy oy demek istiyorum,kendine güvenen ne istedigini bilen ve yapan insanları takdir etmişimdir hep erkek yada kadın fark etmez,sizinle hayatını paylaşacak insan çok şanslı.

• kırmızıda olabilir

• eşim dediyse olabilir.

1|1
    0|0
  • ben çok seviyorum hatta bi kaç defa sevgilime giymek istedim o jartiyer sevmediğini söyleyince vazgeçtim.. ama bence mükemmel bişey :)

1|1
    0|0
    • erkek jartiyer giymeni istemedi öylemi? şaşırdım, gerçi bu herkezde aynı heyecanı ortaya çıkarmaz, bana göre bayanların iç giyiminde dişiligin ve kadınlıgın 1 numaralı simgesi,boşver başka yöntemlerle renk katarsınız ilişkinize, mutluluklar :)

• eşimse gayet normal karşılardım ama sevgilimse sapıkça düşünceleri olduğunu düşünürdüm

0|1
    0|0
  • ben istersem giyerim

1|1
    0|0
  • 45°. .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...