Avon temsilcisi olunca her ay belli bir miktar ürün satmak zorunlu mu?

avondan ucuza almak için temsilci olmayı düşünüyorum yalnız satmıcam sadece kendim için yani her ay belli bi ürün satın alınma zorunda mı* mesela 75 lira satacaksın gibi gibi gibi... ben 3 4 ayda bir beğendiğim şeyleri almak için kendim için istiyorum her zaman değil de bazı aylarda nasıl oluyor bu durum kızlar?

ve de bugün beni kuaför aynı şekilde oriflame a üye etti kendin giremezsin dedi ille birinin vasıtasıyla üye oluyorsun dedi ben de kabul ettim acaba beni kandırdı mı ya? insanlar para için herşeyi yapıyorlar yani birini üye edince onların karı ne oluyor?gerçekten başka bir müşteri temsicisi olmadan üye olamıyor muyuz? yanıtlar için teşekkürler şimdiden...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır canım herhangi bir satış limitin yok. Yalnız ben 5 yıl önce avon temsilciliği yapıyordum o zaman 70 liradan fazla ürün satarsan eğer kargo ücreti ödemiyosun. Şu anki fiyat limiti hakkında hiçbir fikrim yok. Oriflame la ilgili bir bilgim yok ama avondan yola çıkarak sana şöyle bir tahmin yürütebilirim. Onların kendi içlerinde grupları grup başkanları falan oluyodu eger yanlıs hatırlamıyosam aynı sey oriflame dada mevcutsa öyle bir taktikle seni kendi grubuna almış olabilir. Ama dediğim gibi kesin bir bilgim yok sadece benim tahminim

0|0
    0|0
    • grup ya da grup başkanı olunca ne oluyor canım ben bağımsız üye olsam ne farkedecekti?

• inan bende bilmiyorum hatırlamıyorumda :)

Erkekler Ne Diyor 3

• her ay belli bir kotada ürün satmak zorundasın

0|0
    0|0
  • Her ay değil ama bir kaç ayda bir alman lazım.

0|0
    0|0
  • Satış işi herkesin harcı değil.Daha önceden deneyimin var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben oriflame yapıyorum internet uzerınden kendın de kayıt olabilirsin ama senın basında bı takım lıderı yanı senı uye yapan kışı olursa her ısın daha kolay olur. takıldığın seylerı ona sorarsın her konuda yardımcı oluyor katalog falan eksıklıgınde onlardan temın edebılırsın bu cok ıyı ama kendılerıne uye yapmakla elbette onlarında kazancı var yararlanabılıyolar. oriflamenın kargo durumu cok ıyı bence 75 puan yaptığında kargo evıne sadece1.50 tlye geliyor 150 puan yaptığında ucretsız 75 puann altında yaptığında 3.95 tlye takım lıderıne getıttırebılıyosun eve getrtırsen 9-10 tl oluyor ama dedıgım gıbı 75 puanın altında olursa kı 75 puanda kolay toplanıyor zaten. ama avonda 95 tllık alısverıse yaparsan kargo evıne geliyor ucretsız ama 95 tlyı tamamlayamazsan evıne 9.50 tlye gelıyormus. yanı sen sadece kendı urunlerını almak ıcın avona uye olursan 95 tlyı tamamlaymıycaksın ve bu yüzden kargo evıne 9.50 tlye gelıcek ben bu yüzden avonda tatmın olmadım. ama orıflamenın kargo durumu cok ıyı. bu yüzden orıflameye devam ve senı uye yapan kısınn olmasıda güzel durum senın ıcın. kotu düşünme yanı. herzaman danısabılcegınbırı oluyor.

0|0
    0|0
  • sadece kendin için alacaksan boşa temsilci olma derim

avonda aylık temsilci fiyatı üzerinden 85tl civarı(bazen azalıyor) alışveriş yaparsan 8tl kargo parası ödemezsin ama her ay belli miktar satış yapmak zorunda değilsin bi kaç ay sipariş vermezsen üyeliğin iptal olur.

kısacası başka bir temsilciden almak daha iyi senin için ama dersen ki 8tl kargo parasını öderim veya zaten çok alışveriş yapacağım o zaman sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • ama diğer insanlar da gelişinden vermiyolar ona sinir oluyorum normalde gelişi, ile satış arasında yüzde kaç kar ediliyor

• o zaman 8tl kargo parasını verirsin istediğini temsilci fiyatıyla alırsın. insanlar ondan kar ediyor tabi ki neden kar almasın:)

• hayır direk müşteri olarakta giriş yapabiliyorsunuz size en yakın temsilyle katalog ve numune gönderiyorlar

0|0
    0|0
  • olabiliyosun sanırım onun sayesinde üye olursan o da karlı çıkıyo bu işten ...belirli bi ücretten az harcma yapınca kargo parasını sen veriyosun.çok satış yaparsan hediyeelrvar vs vs..

0|0
    0|0
Yükleniyor...