Görünmezlik mümkün olsaydı

görünmezlik mümkün olsaydı nasıl kullanırdınız. Cevaplarınızı bekliyorum

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• TBMM'ye girerdim ve herkesi birbirine düşürürdüm. Bütün her şeyi alt üst eder tüm oyunları ortaya çıkarırdım.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• görünmezlik mümkün olsaydı, söylenilen şeylerin doğru olup olmadığını öğrenmeye çalışırdım :)

0|0
    0|0
  • bütün gıcık gittiklerimi izler bütün zayıf noktalarını bulur ordan da o noktalardan vururdum yani

0|0
    0|0
  • sevgilime bakardım napıo ne edio die:)

0|0
    0|0
  • Hocalardan sinav sorularina bkardim tabiki :))

0|0
    0|0
  • ilk önce görünür olarak ispanyaya uçar sonra görünmez olup casillasın yanına gdip antremanlarını izlerdim hoş olabilirdi

0|0
    0|0
  • Meclisi dagitirim. Adam gibi yonetin lan bu ulkeyi diye ayar verirdim bi sekilde. Basima bi is gelmezdi o zaman..

0|0
    0|0
  • Görünmezlik olsaydı kendime görünmez bir poşet alır önce mağazalarda beğendiğim ne varsa alırıdım sonuçtaa hep görünmez kalmıyacağız:D sonra gider ygs lys sorularını çalardım sonra eski sevgilimin evine gider o beni aldattığı sıllıkla ne bok yiyosa kameraya çekip abisine atardım dayak yesin it :D

0|1
    0|0
    • Ahahah cok fena:D

• ne yani hep kızlarmı acı çeksin:D önce süslenir sonra mis gibi yere girerim sonrada o öküzden acımı çıkartırım:D

Erkekler Ne Diyor 11

• görünür olmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • İmralıdan alınacak bir can var oraya uğrardım

1|2
    0|0
  • Şimdi bir düşünelim.

sana sorsam görünmez özelliğine mi sahip olmak isterdin yoksa uçma becerisine mi?

eğer sen görünmez olmak dersen bilki senin aklından pek iyi şeyler geçmiyor içinde bir şeytan var.

çünkü görünmezken yapacaklarının çoğu kötü şeylerdir.Amaçta o zaten kötü şeyleri yaparken görünmemek.

Eğer görünmez olsaydım eski sevgilimin yanında ki denyonun kasığına sağlam bir tekme geçirir ve eski sevgilimin O eskiden bana sadece bana ait olan dudağına bir öpücük kondurup kaçardım.

0|1
    0|0
  • Mahallede 1-2 ablasi var,onlara ayar Verir,sonra insanlik icin calisirdim soz veriyorum,ablalara kerkinip donucem...

0|0
    0|0
  • Görünürlük moda olurdu o zamanda...

1|0
    0|0
  • kiralık katil olurdum panpa.

0|0
    0|0
  • soyunurken yanındayım :)

0|0
    0|0
  • görünmezlik olaydı siyasetçi olurdum :D