Çok alışveriş yapar mısınız ?

Çok alışveriş yaparmısınız yada çok alışveriş yapan çok para harcayan insanlar hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen hemen hiç yapmama noktasına geldiğim zamanlar oluyor :) Param var ama alışveriş olayını sevmiyorum yoruyor beni bunalıyorum :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kime göre çok neye göre çok. kriter nedir?

0|0
    0|0
  • Öyle marketten aldığım yiyecek içecekleri saymazsak, yılda 2 defa yaoarım.Yaz başında ve kış başında..

0|0
    0|0
  • bende çok harcadıgım için bendensiniz derim

0|0
    0|0
  • senede bir kez yaparım toplu seviyorum ben

0|0
    0|0
  • Alışverişi severim.

0|0
    0|0
  • İhtiyacımı alır gerisini bırakırım.

0|0
    0|0
  • Yapmam. Kendime bir şey almaya kıyamam ama sevdiklerime alırım cebinde ki son kuruşa kadar harcarım.

0|0
    0|0
  • çok alışveriş yaparım herzaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• asırı derecede yapıyorum aksesuar takı çanta ayakkabı makyaj malzemeleri özellikle ilgi alanım gereksiz yere alıp duruyorum ve kendimi tutamıyorum sanırım hastalık aynı tonlarda oje ruj birsürü olmasına rağmen durduramıyorum kendimi...birde param oldukca yada yurtdısından gelirken şişe şişe içki alıp stok yapıyorum kendimi geçindiremiyorum bazen :S

0|0
    0|0
  • Elime para geçmemeli. Talan ederim ortalığı :P Giysi filan pek değil de kozmetik konusunda durduramıyorum kendimi hele parfüm filan. Ayy ayy berbat bi huy.

0|0
    0|0
  • sadece abur cubur alış verişini severim

giysi,ayakkabı vs hiç haz etmem,almam, vitrin bakarken bile gına gelir

0|1
    0|0
  • herkesin parası kendine kimin ne aldıgı kimseyi ilgilendirmez görüşündeyim

0|0
    0|0
  • bazen abartıyorum evet : (

0|1
    0|0
  • Alisveris hastasiyim :/ Ihtiyacim olmayan bicok sey alyorum, hic kullanmam, kotu bi huy bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...