Spor yapanlar 2 dk baksın?

Ben azıcık balık etli sayılırım kilomu şu an bilmiyorum tam ama çok fazlalık yok zayıfın bir tık üstü. Spora başlamak fit olmak istiyorum ama nasıl başliycağımı hangi hareketlerle başliycağımı bilmiyorum besleme konusunda okayim spor konusunda biraz bilgi verir misiniz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kalp atış hızını 18 dk boyunca üst seviyede tutabileceğin bir spor yap 18 dakikadan sonra vücut yağ yakmaya başlıyor ne kadar gidebilirsen.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor salonuna gidebiliyorsan git orada sana işin a, b, c sini öğretecekler. Eğer böyle bir imkanın yoksa evde yapabileceğin bir sürü egzersiz çeşitleri var bunu googleye ev egzersizleri yazdığın zaman çok kolay bir şekilde bu bilgileri alıyor olacaksın. Burada ev egzersizleri anlatmak zor ancak bir çift dambılla bile bu soruna çözersin.

0|0
    0|0
    • Bir kaç kilo verdikten sonra salona gitmeyi düşünüyorum. Teşekkürler

• Rica ediyorum

• spor salonunda hocan ısınma programını yazar benim değineceğim nokta proteine yüklen yağı azalt yağ yakıcı besinler filan tüket yeşil elma yeşil çay gibi düzenli uyu en geç 12 dedimmi yat gerçi bunu ben yapamıyorum bana ters sen yap

0|0
    0|0
  • spor salonuna gidebilirsen git zaten sana gösterirler kardiyoda terlemeye çalış Haftada en fazla 2 bilemedin 3 karın antremanı yap ip atla sporcular gibi

0|0
    0|0
  • olay sadece zayıflamakmı?

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için terlemen gerekio. Üzerine terletecek şeyler giy. Mesela yağmurluk. Ve çok koş.

0|0
    0|0
    • Maksat kilo vermek değil fit olmak zayıf olmak istemiyorum fit olmak istiyorum :)

• Git spor salonuna hocalar yazar sana program

0|0
    0|0
  • Ben yasam kocuyum mesaj at anltayim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok spor yap.

0|0
    0|0
  • Ilk once kosu ile baslayacaksin sonra basit egzersizler :)

0|0
    0|0
  • Canım Ben Kendime Çok Bakarım Titizim Bak Ne Yap Biliyon Mu Mekik çek günde 100 tane yeter birde koşuya çık aç karnına sabah :)

0|0
    0|0
  • Fitness ve box ikisini aynı dönemde yap çok etkili

0|0
    0|0
  • jillian micheals 30 days shred yapabilirsen süper bir program tüm vücut incelir gözle görülür sonuçlar veriyor tabi boğazımıza dikkat :D

0|0
    0|0
    • Tamam bakıyorum sağol :D yemek konusunda sorunum yok ya istediğim zaman dikkat edebiliyorum ona :D

• yorumlaarını falanda oku ilk günler zor olur heryerin ağrıdan catlar patlar ama geçer 3 bilemedin 5 güne :) sabırlı ol ve haydi spora :D

• Beni zorlamaz sıkıntı yok 💪💪😂

Yükleniyor...