Cidden cok merak ediyorum. protein tozu kullananlar neden kısa bir sürede gelişiyolar?

Cidden cok merak ediyorum. protein tozu kullananlar neden kısa bir sürede gelişiyolar?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Sporda ağırlık kaldırırken kas hücreleri genlesir hacmi büyür salondan çıktıktan 1 2 saat içerisinde hücreler ufalir eski haline geri döner gelelim protein tozuna hacmi genişleyen hücrelerin o an ihtiyacı aminoasittir onuda proteini parçalayarak elde eder içtiğin protein tozu o ihtiyacın çok büyük bir kesimini giderir buda hücrelerin kazandığı hacimde kalmasını sağlar yani vücut diğerlerine göre daha çabuk şekil alır.

0|0
    0|0
  • psikolojik. bu onları sporlarına sadık ve devam etmeleri için gerekli motivasyonu veriyordur belkide. böyle her protein tozu kullanan kısa sürece gelişr diye bir kanıya varılamaz. deneyimle sabittir. ayrıca protein kas yapar diye de ağlamayın burada bana.

0|0
    0|0
  • Çünkü sen kası parcaliyosun ama onaracak kadar protein alamıyorsun. Toz kullananlar alıyor

0|1
    0|0
  • kasların ihtiyacı olan proteini aldıkları için. aynı şeyi yarım kilo tavuk gögsü yiyerek de yapabilirsin ama pratik değil

0|0
    0|0
  • Senin yemeklerden aldığın protein ihtiyacın olanı bile karşılayamyor bir okadar daha kas için lazım

0|0
    0|0
  • Öyle olmuyor
    Daha iyi kasar
    Daha iyi beslenir
    Daha iyi uyur
    Ve toz kuklanırsan yarar amaaa bunlar yoksa kutusunu iç nafile
    Şişirme muhabbeti yapana dalasım geliyor la totoş ağırlığı protein tozu kaldırmıyor

0|0
    0|0
  • Oyle birsey yok kardes ben senelerdir kullaniyorum her turlu supplementi sadece gunluk ihtiyacinin az bir kisminmi karsiliyor proteinle falan ilgisi yok yani :-)

0|0
    0|0
  • 1 bardak suyun içinde 1 çay kasıgı protein tozu günlük ihtiyacını karsılarken onu dogal yoldan almak için bir sürü protein deposu olan yiyecek yemen lazım..

0|0
    0|0
    • Günlük ihtiyacı derken spor yapan fitness yapan birisinin demek istedim tabii..

• 1 bardak suyun içine 1 çay kaşığı portein atarsan spor yapan birinin protein ihtiyacının 10'da 1'ini bile karşılayamazsın @Gü1lümse

• Adı üstünde abicim protein tozu. YAPICI-ONARICI

0|0
    0|0
  • Daha fazla protein alıyor çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...