Sizce devam etmelimiyim?

8 yıl boxla uğraştım 6 yıl amatör 2 yıl prof ama sabıkam olduğu için milli olamadım şu an 3 yılara verdim üniye geldiğim için vücutta sarkma olmasın diye yalnız kum torbası dövüp kondisyon çalışıyorum dönsem geri boksa üni kalıcak? bir sorum daha box güreş gibi spor yapanlar kızların gözünde çokmu maço duruyor?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Yoo maço durmuyorlar bende kum torbasında çalışmayı ve savunma sporlarını severim ve box yapmasan da kondisyon çalış düşmesin kondisyonun ve sarkmayı engellemek için günde 20-30 dk fitness çalış ✌

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

• eğer mutluysan devam, mutluluk para demek değildir. kızları * et zaten çizdiğin yola dahil bile etme. sana katılan olursa katılır. bu kadardır. ha çok mu basma kalıp, al sana bir kıyak yapayım, şu soruyu sor kendine dünyada para olmasa para diye birşey yok abicim, refah seviyesi yüksek istediğin herşey önüne gleiyor ne yapmak isterdin? bak 3-4 şey saydın bile beyninden. onlar işte onlar. okay?

0|0
    0|0
    • aga haklısın eyvallah ama sabıka boksun önünü kapatıyor

• ben sana hayatını çizebileceğin çok güzel bir kalem verdim. o soru üstte o soruyu her gün kendine sor

• eyvallah birader

Yükleniyor...