Göğüç uçlarının oluşmaması

20 yasındayım ama hala meme üçüm tam anlamıyla oluşmadı.bu nasıl şey bilmiyorum ama çok rahatsız oluyorum.bikaç aylık periyotlarla üç oluşçak gibi bir şeyler çıkıyor sonra kabuk bağlayıp düşüyor.anlamıyorum bu ne böyle?

Aynı problemi yaşayanlar ve çözenler var mı?

Hastaneye gitmeyi düşünüyorum ama hangi bölüm bakar ona bile karar veremedim? Fikriniz var mı?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl yani uc yokmu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kadın hastalıkları bölümü ve sonrasında bir estetik cerrahiye gorunmen gerekebilir. hassaslık yok mu ?

0|0
    0|0
  • Renkli kısım varda dışarı çıkmadıysa gömülü seninkilerPlastik cerrahi bölümüyle görüşmen gerek.

0|0
    0|0
  • hormonal sanırım hastanede çalışıyorum bir kaç genç kızda bu şikayetten ötürü gelmişti. Hekime görün kulaktan doğma bilgileri uygulama bence

2|0
    0|0
  • inan baana evlenince düzelecek :) özelliklede anne olunca ciddyim bak.sıkıntı yok ok...

0|0
    0|0
  • bazı insanlarda olmaz sende bunlardan birisin

0|0
    0|0
  • var bı tanıdıgım ameliyatla düzeliyormuş. hormanal sanırım

0|0
    0|0
  • gögüs hastalıkları tabiki :) bence bi an önce git ilk defa duydum bunu

0|0
    0|0
  • ellersen düzelebilir

0|0
    1|0
  • bi erkek olarak, uçsuz meme görmedim. google amcaya sor daha iyi yanıt verir.

0|0
    1|0
  • Normal bu merak etme.

0|0
    0|0
  • zamanla oluşur üzülme bence

0|0
    0|0
  • üstünü soyun soğukta kal biraz , ufaktanda oyna ucuyla eyfel kulesi gibi olur :)

0|0
    4|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her kadın farklı yapıdadır. Bazılarının çok belirgindir, bazılarının ise yok denecek kadar belirsizdir. Normal birşey. Ama çok rahatsız oluyorsan, bir sorun olduğunu düşünüyorsan doktora git muayene ol. Sanırım "genel cerrahi"ye gitmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlarda meme ucu hiç yoktur bu normal olarak görülüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...