Ne zaman çıkar bu kaaaas?

fitness yapıyorum, hafif karın kası çıkarmaktı amacım. ve son programımla birlikte iyice karnıma yoğunlaştım. son 2 haftada karnımda ciddi bir şekillenme oldu, elimi koyduğumda hissedebiliyorum kasları. hafif bir şişkinlik var yani şekillenme de var. ancak halen istediğim görünürlükte değiller. elimle hissediyorum kasları, şekillendiğini az çok görebiliyorum ama ben belirgin olsunlar o çizgi iyice ortaya çıksın istiyorum. karnım taş gibi sert. taş gibi sertse kasların da kendini belli etmesi gerekmez mi biraz? çevremdekilere ''karnım biraz kaslandı' diyip karnımı gösterdiğimde hani nerde kas diyorlar, moralim bozuluyor. ne zamana belli eder bu kas kendini ya? hani çok fazla Yağlı da değil karın bölgem, çok az yağ var.. hani görüntüde benim Görebildiğim az bir gelişme harici bir gelişme olmayınca motivasyonum çok Düşüyor ondan soruyorum bu soruyu.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlıkla çalış ve tatlı yeme ekmek yeme bak nasıl çıkıyor 😉 bu arada fit kızı bulmuşken hayalimi germekleştireyim 'evlenek' 😘😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyet kesinlikle yapmalısin ve sıkı çalışıp iyi beslenmelisin

1|0
    0|0
  • Karın kası çalışarak çıkmaz, beslenerek çıkar

0|0
    0|0
  • yağ vermen geerek

0|0
    0|0
  • yediklerine çok dikkat etmen lazım deri incelmesi falan lazım sağlıklı beslen

0|0
    0|0
    • sağlıklı besleniyorum zaten.. Arkadaşlarım Yanımda Tatlıları götürürken ben sağlıklı atıştırmalıklarımdan şaşmıyorum. sadece dışarı çıktığımda biraz sekmeler oluyor.. genelde hep dikkatliyim yani.

• o zaman az kalmış demekki kıskandım şimdi seni alt karında çalışıyomusun bari

• evet çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• 1-2 aya cikar baklavalar. :-)

0|0
    0|0
  • Beslenmenle alakalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...