Yılbaşında ne yapacaksınız ?

Malum benimde doğum günüm olan.. En sevdğim aylardan biri Aralık ayının şu saat itibariyle 2. gününe adım atmış bulunmaktayız. Ee.. Yılbaşına az kaldı :) Şimdiden planlar başlamıştır; Yılbaşında ne yapmayı planlıyorsunz ? :)

NOT : Umarım Yeniyil hepinize sağlık, aşk, bereket, huzur getirirr :))

• Konsere gideceğim, deli gibi Arkadaş/Aile/Sevgili ile eğlenecegm :)
    6% (6)11% (8)8% (14)Oy Ver
  • Piyango biletimi alıp Tv karşısında sevdiğim ünlüyü arkadaş/ aile/ sevgili ile dinleyip izleyeceğim
    22% (21)10% (7)17% (28)Oy Ver
  • Sevgilimle/ eşimle romantik bir zaman geçireceğim..
    14% (13)15% (11)14% (24)Oy Ver
  • Dibine kadar içeceğim ( rakı bira tekila viski vsvs )
    24% (23)23% (16)23% (39)Oy Ver
  • Diğer ( belirtiniz, yılbaşına & uğuruna inanmıyorum normal bir gün benim için de bu sık olblr :)
    34% (32)41% (29)38% (61)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• daha bir planım yok ama en yapmayacağım şey kalabalığın olduğu bir meydana, bedava olan açık hava etkinliğine gitmek...

yalnız ben nedense yılbaşılarını çok seviyorum küçüklüğümden beri o gün yaklaştıkça heyecanlanırım :)

2|1
    0|0
    • En iyi cevap ;) +1

• gene full kalabalık olacaktır orası ve ertesi gün taciz gibi klasik haberleri de izleriz :)

• evet evetr onu söylemek istedim ,)

Erkekler Ne Diyor 26

• Daha fazla içeceğim.

1|0
    0|0
    • :D Yarasın smdiden :)

• Gözünü sevdiğim alkolünü içmeyip ansak bile kafa yapıyor çıldırdı çıldırdı :)))

• Pc Başında Kahvemi Yudumlarken,Yanımdaki Tv de Yılbaşı Program Saçmalıklarına Kayacak Gözüm..Birde Yeni Yıla Girmeden Önce Arkadaşlarımdan Tadı Kaçmış Olan "Seneye Görüşürüz" Esprisini Duyacağım.En Azından Böyle Planlıyorum..

1|0
    0|0
    • Ayy evet evet fenomen ya o espri. Arkadaslarım veya ailemde biri bana ismimle hitap edince sus sakın diyorum :D

• İyi geceler

• daha ne kadar devam etcez bu iyi geceler muhabbetine :D durduğun kabahat hadi yat yat sen ;)

• aralık kaçı doğdun

arkadaşla bir şey planlarız.

1|0
    0|0
  • sabaha kadar eğlence sex

0|0
    2|0
  • Cekirdek cıtlatcam.

0|0
    0|0
  • Ailemle geçireceğim. Sevgilim yok

0|0
    0|0
  • nöbetçiyim ya la.

B+D+E şıkkını karıştırmam gerek.

Piyango biletimi alıp Tv karşısında sevdiğim ünlüyü izlerken, nöbette dibine kadar içeceğim!

0|0
    0|0
  • yılbaşına & uğuruna inanmıyorum normal bir gün benim için de bu sık olblr :)

uğru değilde bizim İnancımızde böyle bi özel gün olmadığı için SIRADAN bir gün.

0|0
    0|0
  • Yılbaşına gerekmi var içmeye eğlenmeye devam hayat ne kadar berbatsa o kadar devam !

0|0
    0|0
  • Yılbaşı geçeli yıl oldu hala bitmedi bu sorular :D

0|0
    0|0
  • Bekar ve yalnız yaşayan ne yapar¿ içki ve tv.eğer 29 günde sevgilim olursa ayrı <3

1|0
    0|0
  • E şıkkı. Bu geceye özel anlam katan Müslümanlara da saygı duymuyorum. Dalkavukluğun alemi yok!

0|0
    0|0
    • Yılbaşı ile Christmas farklı şeyler.

• birde şu varki diyanetin yaptığı açıklama bu konuda çok daha açık ölçü aşılmadığı takdirde kutlanabilir diyor link

• Farklı olduğu açıklanmış ama geceye özgü şeyler yapmak da caiz değil demiş Lady?21.

• Sevgilimle romantik bir zaman geçireceğim..

0|0
    0|0
  • TV açmazsam veya birileri konu hakkında vurgu yapmazsa muhtemelen farkına bile varmayacağım.

0|0
    0|0
  • Vakit kaybı hiçbirşey yapmamak daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Sabaha Kadar PC :D

0|0
    0|0
  • Daha bir ay var.

0|0
    0|0
  • sanırım herzamanki gibi boş boş evde oturacağım

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla her zamanki gittiğimiz bara gidip sabaha kadar eğlenip kafayı bulacağım

0|0
    0|0
  • İyi ki doğdun , bir dakika neden iyi ki doğasın ?doğmasanda iyiydi ... Neyse nötr kalıyorumO_o

0|0
    0|0
  • nöbetçi olacağım

0|0
    0|0
  • Yeni bi clup keşfettim sabaha kadar içki namına ne bulduysam hepsini tadacam .d

0|0
    0|0
  • piyango bileti zaten kesin alınacak o kısım var yani , konsere yada benzer bişilere gidip eğlenilmeye çalışılacak o da var , ki dibine kadar içme olayı da kulağa hoş geliyor olma ihtimali de yüksek... ama bunların hepsini sen ayrı ayrı seçeneklerde sıralamışın...

0|0
    0|0
  • Dibine kadar içeceğim ( rakı bira tekila viski v

0|0
    0|0
  • Konsere gideceğim, deli gibi Arkadas/Aile/Sevgili ile eglenecegm :)

0|0
    0|0
  • Doğum gününü kutlayacağım.

1|0
    0|0
    • AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))))) Çokkk tesekkur ederiimm mutlu oldummm :)))):):):):)

• Bir an için ciddi konuşuyoruz sanmıştım. Hayırlı geceler...

• Takvimde yazılan dört basamaklı rakamın birler basamağının değişmsini kutlamanın bizim kültürümüzde hiçbir zaman yeri olmadı. Ayrıca olay o kadar da basit değil. Bunlar batı özentiliğinin sonucu. Yoksa ben de olayı hususi dine çekmeye çalışmadım. O yüzden bunlardan bir şey olmaz diyerekten meşrulaştırmak ayrı bir yanılgı diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 12

• Yılbaşı kutlamaları çok eski bir Türk geleneğidir.Ben bir şey uğurlu derlerse ona inanırım uğur getirsin diye, getirir de zaten :) Yılbaşı günü uğurlu diye duymadım ama yılbaşında kırmızı iç çamaşırı giymek uğurluymuş.Onun da hikayesini biliyoruz :) Ben How I Met Your Mother'da izlemiştim, bir grup arkadaş limuzinle New York'un en iyi 5 partisine sırayla girip, hangisinde iyi eğlenirlerse orada karar kılacaklardı.Ama trafik vb. nedenlerle bunu başaramıyorlar :) Ben de geçen yıl arkadaşlarla bulunduğum şehrin en iyi ilçesinde önce yemek yemiştim, sonra arabayla bar bar gezmiştim.En iyisini de bulmuştuk :) Yine öyle bir şey yapmak isterim.Çok eğlenmiştim..

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşım ben ve arkadaşlarımız hep beraber cafeye eğlenceye gidiyoruz

1|2
    0|0
  • kusup sızana kadar içecem her zamanki gibi.

2|0
    0|0
  • Evde oturup Kuran okumak istiyorum.

0|0
    2|0
  • Fark etmiyorum bile girildiğini. 00:06 görüyorum mesela. ''Ana-buba, girmişiz la'' diyorum; oralı olmuyorlar da. En güzeli.

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımın da doğum günü 31 Aralık :D bir arkadaşın evinde hep beraber önce doğum gününü kutlayıp sonra müzik dinleyip eğlenip dibine kadar içeceğiz. :)))

1|0
    0|0
  • Normal bir gün.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla dışarı çıkıcaz.Sinema varsa ona gidicez tabi korku.Patlamış mısır savaşı.Kar topu savaşı.Pijama savaşı.:D eğlenceli

0|0
    0|0
    • Aaa sinema fikri icin thanks ;)

• :D ahahhaha morg hastanesi falan öyle diyorumda yolda zombi görsem kaçarım zombilerden paylonçolardan korkuyorum.. :D bizim arkadaşlar beni bi kere kediye çevirmişlerdi ama benim grubta erkek yok onlar gelmiyo davet ediyoruz ama şöyle diyolar '' yalnız gidelim bir ara'' alla ala :D

• olmasın zten çeklmz D:

• o gece unutulmaz olacak.aşk için sıfır km 365 gün

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmam her halde.

0|0
    0|0
  • E dedim ben

0|0
    0|0
  • evde oturcam tv bana bakar ben tvye :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...