Siz iş hayatınızda böyle bir şeyle karşılaşsanız ne yapardınız?

Bir işiniz var çok mutlu olmasanız da ancak başka bir firma sizi istiyor ve daha iyi şartlar sunuyor.Siz işinizden ayrılıyor ve size teklif sunan firma ile çalışmaya karar veriyorsunuz.Başta herşey güzel sonra birden değişiyor başta konuşulanlar yerine getirilmiyor.En kötüsü de bir önce ki işinizden daha kötü şartlara dönüşüyor.Firma artık bilincinde eski işinizi bırakmışsınız ve geri dönüşünüzde yok.Benim başım da olan bu şimdi susmak,kabullenmek bana göre değil ama tamamen işsiz kalmak da var sonunda iyi niyetli olup güvendim ne yapmalıyım sizce?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• aslında yeni firma size kazık atmış. aynı sekilde sizde karsılık verin. işinizde iyiyseniz eski işyerinizle tüm samimiyetinizle görüşün. kendi hayatınıza daha iyi yon vermek istediğinizi söyleyin. sizin yerinizde kim olsa aynı seyi yapardı. bundan pişmanlık duydugunuzu ama bunun bir tecrube oldugunu dersinizi aldığınızı samimi bir şekilde belirtin. eger ordan cevap cıkmaz ise baska işlere bakın. işiniz zor ama kararlı olursanız halledemeyeceğiniz bir sey değil..

0|0
    0|0
    • aslında bende eski işyerimi aramak istiyorum hatta çıkmak istediğim de bana maaşımın 2 katını teklif etmişti ve bir değerim önemim vardı.Şimdi dönmek istediğim de ne olacak eskisi gibi olmayacak ve eski patronum döndü dolaştı bana geldi diyecek.Daha mı iyi olacak daha mı kötü olacak bilemiyorum doğrusu ama benim gönlümde eski iş yerimle görüşmekten yana sizce dalgamı geçerler

• basarılar dilerim kolay gelsin. mutlu haberlerinizi beklerim. :)

• mutlaka haber vereceğim iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 6

• eski işyerine dönmen oldukca zor, dönebilirsin ama eski sartları bekleme sakın hayal kırıklıgı olur senin için. bence yeni ve saglıklı bir iş bulana kadar sık dişini buldugun anda sende onlara kazık at. amma yeni işinde de işi sözleşmeye bağla ki sağlam olsun ;) haberini bekliyorum

0|0
    0|0
  • Bak başka iş. İnsan mutsuz olduğu yerde çalışamaz. Bulunca başka bi iş bırakır çıkarsın.

0|0
    0|0
    • eski işimden ayrıldım ve 1 ay oldu burda çalışalı o kadar yeni ki zor bir durum ama susmak çözüm değil tabi

• baska is arayacaksin bulunca birakirsin bulamazsan devam..

0|0
    0|0
  • En başta teklif geldiğinde bunu sözleşmeye dökmen gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Güvenme bundan sonra.

0|0
    0|0
  • çok basit işten cıkacaksın bi anda onlara en büyük ders bu olur :D baska yapcak bişey yok üzgünüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapilan teklif yazili degil ise kabullenip oturmak lazim. Bu arada saga sola haber birakilmali, is ilanlari takip edilmeli vs. Ulkemiz sartlarinda cogu insan istedigi yer ve sartlarda calismiyor zaten, eldekine kanaat etmek lazim. Umarim tez zamanda duzelir durumunuz.

1|0
    0|0
    • malesef yazılı değilve bu kişler beni başarımdan dolayı transfer ettiler kendi yanlarına şim di de hakkım olanı alamıyorum.Eski işime de dönemiyorum.Zor bir durum

Yükleniyor...