Haftada kac gun cardıo yapmak ıdeal?

35-36 kılo gıbı bı fazlalıgım var. bayramdan sonra agustos bası spor baslıcam. hedefım bu 36 kıloyu 9 ayda verebılmek yanı ayda 4 kıloya tekabul edıyor cunku amacım zayıflarken cok ac kalmıyım vucudumda mumkun oldugunca az deforme olsun catlamasın sarkmasın gıgıb. hafta kac gun ve kacar saar cardıo yapmak ıdealdır? duzenlı olarak her ay 4 kılo versem kafıdır kalıcı olsun saglıklı olsun ıstıyorum ve tavsıyelerınızı beklıyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben haftanın 5 günü yaparak 1 saat günde 3 ayda 15 kilo verdim sadece ekmeği azalttım

0|0
    0|0
    • maasallah tebrık ederım :) darısı basıma ınsallah :) pekı o 1 saatte neler yapmıstınız? rıca etsem anlatabılır mısınız?

• Verirsin ama beslenmene dikkat et diyet işi boş bence kardiyo ile verirsin sadece ekmek ve tatlı olayına dikkat et kendini aç bırakma

• sole bı program uygulamayı planlıyorum. sabah kahvaltısı klasık peynır zeytın domates salatalık haslanmıs yumurta 2 dılım cavdar kepek emegı falan ( 07.30 ıse gıtmeden )
      10 gıbı meyve yesıl cayla
      12.30 ogle yemegı yarım kase corba ve ana yemekten ne varsa varsa salata yogrut ekmek pılav makarna bulgur gazlı ıcecek hamurısı tatlı kızartma vs almıyorum ekmek almıyorum neden corbanın ıcınde ıllakı un sehrıye vs oluyor onlar zaten karbonhıdrat yerıne gecıyor...
      3 gıbı 10 badem 2 kuru kayısı ve yesılcay aksam 6 gıbı 1 kase yogurt
      7 de ısten cıkıyorum o yuzden eve gıtmem en az 20.30 aksam ısyerınde yogurt yerıne ne yıyebılırım aklıma gelmıyor
      sızce nasıl cok mu agır olur?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bünye ne kadarını kaldırabiliyorsa o kadar hafiften başlamak gerekir, kaldıramıyorsa hafif tempolu koşu veya tempolu yürüyüşle başlanılabilir

0|0
    0|0
    • ben daha once 95 kıloydum 3 ay braz dıyet ve spır yaptım 10 kg verdım.. spor salonunda ılk zamanlar cok zorlandım ama sonra alısmıstı vucudum kendıme bı sınır belırlemye calısıyorum cunku sole haftanın 5 gunu calısıyorum her gun her gun aksamları gıtmek ınsanı sıkıor

• Ben de tavada yiyorum :) sorun olmaz yani, evet beyazına ihtiyacınız var beyazı saf proteinken sarısı yağdan ibaret çünkü =) ayran yoğurt kadar etkili olmaz ama siz bilirsiniz sıcak havalarda gayet güzel olur tabii o ayrı :D

• haha super oldu bu demek kı artık sadece beyazını tavada omlet yaparım sarısını ayırırım evdekıler yapar ;) yogurdu sevemedım gıttı bı turlu ama alıscaz artık ne yapalım :)

• her zaman yapabilirsin ama aralarda dinleme günü şart yemenede dikkat edersen daha fazlasını bile verirsin bol su iç

0|0
    0|0
  • 100000 hafta pampaaaa

0|0
    0|0
  • 4 gün 45 er dakika, alışık değilsen yavaş yavaş arttır

0|0
    0|0
    • 4 gun ıdeal mı dıyorsun? pekı sence hangı gunler yapmalıyım?
      pzt salı prs cuma MI?
      pzt crs cuma cmt Mi?

• tesekkur ederım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim de durum ayni. Haftaya baslama planim var. Her gun yapmayi planlıyorum ve de 30 days shread var onu da oneririmm

0|0
    0|0
    • canım ben haftaya baslayamam haftaya prs oruc baslıyor blıyorsun ee bırde ben haftıcı 5 gun calısıyorum aksam 8 ı gecıyor eve gelmem vakıt yok anlıcagın ben 3 agustos pzt baslmayı olanlıyorum allah nasıp ederse :) senın boy kılo kac?

• 30 days shread ne oluyor?

• Bak yaz youtube a 30 gun egzersiz yapiyorsin 3 level var her bir level icin 10 gun ayir daha 3. Gunde farki anlayabiliyorsun. Harika bir program. Benim de 37 var ama mesela daha 1 ay once 89 kiloydum sok diyet yapip bir 88 falan olup yavas yavas ordan devam etmek istiyorum bu halimde sokağa cikasim bile yok kimse boyumun 1.70 olduguna inanmiyor kilomdan dolayi

• diyet ve spor;her ay diyetini deiştir asla aç kalma yiyerek zayıfla

0|0
    0|0
Yükleniyor...