Öpüştükten sonra... Nasıl davranmalı?

Dün bi çocukla tanıştım arkadaşımın arkadaşıydı. Akşam eğlenmeye gittik, çok nazik efendi biri. Herkes es gibi oldu ve biz bütün gece beraberdik sonra da öpüştük. Çok tatlıydı. Sonra hep elimi tuttu sarıldı falan bırakmadı hiç. Çok göz göze romantik bişey yaşamadık ama. Numaramı da aldı sabah mesaj attı benim müsait olmicagimi biliyodu ama bugün buluşurduk belki ama çok yorgunum falan dedi bende ben de dedim. Sonra biraz daha konuştuk ama sonra mesajların devamını getirmedi. Ben çok hoşlandım onun da benden hoşlandığını hissediyorum. Nasıl davranmalıyım şimdi?

Güncellemeler:
Hala bişey yok... Msj atmalı mıyım acaba kötü hissediyorum diye ?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Adam yarım kaldığı işi tamamlamaya çalışıyor akıllı ol yoksa yine bir içki ortamı içkiyi bir ilaç sabah bir kalkmışsın adamın evindesin ne oldu falan sarhoştun uyuya kaldın aslında adam işini bitirdi seni tek gece değilde 2 geceye uzattı ha en kötü tecavuz eder sarhoşken gıkını çıkartmazsın . Çocuğun nazik biri olduğunu biliyorlardır heralde o zamanda sen ne kadar bağırsanda çağırsanda dün sarhoştun hayal görmüşsün diye geçiştirirler. Belki iyi çocuktur ama ilk geceden öpüşmek tehlikeli biraz dikkatli ol . Adımlarını yavaş ve sağlam basarak at belki hayatını mutlu bir hayaller diyarına çevirirsin o çocukla . Belki çocuk ilk görüşte aşık olmuştur .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tek gecelik ilişkinin yarım versıyonunu yaşamassın :) kendını hemen koy verme agır ol.ılk tanısmada öpüşmüssün zaten baya bı puan kaybettın ama kendını topla sarhostun : )

6|1
    0|0
  • Bu bir değer yargısı.. Değişir mutlaka ama şunu ifade edebilirim ki her insan duygularını üslubunca ifade edebilmelidir.. Ben teklif etme, çıkma, flört gibi kavramlara ve ilişki biçimlerine sığ ve samimiyetsiz oluşu yönü ile sıcak bakmıyorum ama tekrar ediyorum insan duygularını kız veya erkek farketmez ama ÜSLUBUNCA ifade edebilmeli.. Şahsen bana karşı bir beklenti içinde biri olsa o kişi çok bekler Çünkü ifade etmezse ben nerden bileyim?

0|0
    0|0
  • o değilde hemen öpüşmen gerçekten ilginç :) yorumsuzum bişe diyemiyorum :)

2|0
    0|0
  • seansları sıklaştırmalı

1|0
    0|0
    • Bu kısma odaklan.

Cok tatliydi. Sonra hep elimi tuttu sarildi falan birakmadi hic.

• Büyük sevdaya tutulmuşlar.

• normal davran :D fazla mesaj atma yada o atarsa cevap ver ne diyeyim bilemedim ahshah

1|0
    0|0
  • VER GİTSİN

0|0
    0|0
  • Sessiz kalma hakkımı kullana bilir miyim :)

0|0
    0|0
  • sevişmeli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sessiz kalmalısın mesaj atma

0|0
    0|0
  • Takıl kafana göre.

0|0
    0|0
  • sakin davranman lazım

0|0
    0|0
  • Ver kurtul

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mesaj atip kendini kucuk dusurme, bir anlik birseymis belli ki, unut gitsin, farkli anlamlar yukleme..

0|0
    0|0
  • Hoslanmissa o arar zaten. Yarin sesi solugu cikmazsa heveslenme bosuna. Ortamin guzelliginden oyle birtakim hareketlenmeler olmustur, ciddi seyler degildir.

0|0
    0|0
  • ılk gunden öpusmek neyın nesı yaa snce ne dudunmustur o senın hakkında hayatımın aşkımı

0|0
    0|0
  • Dudaklarını yala.

1|3
    0|0
  • öpüştükten sonra yapman gereken şeyler öpüştükten snra sıcak nefesini üfle ve güzlerini kırpıştır ve sarıl bağlanır :D

0|1
    0|0
  • adam elinden geleni yapmış bi tepki vermemişsin.daha yapacağın bişey kalmamış.

0|0
    0|0
  • Bence cok cabuk gidiosun..

0|0
    0|0
  • bence çocuk senden etkilenmiştir hiç değilse hoşlanmıştır . numaranı da almış demek ki konuşmayı sürdürmek istiyor. sıkma pek fazla arada bir mesaj at. mesajlarda da ilgilendiğini belli et ama zor olmaya çalış biraz da

0|0
    0|0
Yükleniyor...